Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az egy házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az egy házasságban ha az egyik fél joval kevesebbszer kivanja a parjaval a szexet?

Figyelt kérdés
Ez esetben én, mint a feleség. 6 eve vagyunk egyutt es 4 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Jo pasinak tartom még mindig, de az utóbbi időben ugy erzem, hogy nem kivanom már meg annyiszor amennyiszer regebben,de ő sem erőlteti meg magát. Kicsit hianyoltam az előjátékot, higy hozzam bujjon egy filmezés közben vagy csak ugy adjon egy csókot, de ez teljesen megszunt egy jó ideje. Mondtam már neki, de szerinte minden a lehető legjobb a hazassagunkban. Szeretnék babát is nem sokára, de ő egyenesen irtózik a gondolattól is, na ez is lelomboz. Már álmaimban is anya vagyok és olyan érzéseket mozgat ez meg bennem álmomban, amit a való életben nem erzek nála, pedig el tudná érni egy kis odafigyelessel. 31 eves vagyok a ferjem 42
2020. ápr. 24. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálunk is.
2020. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Attól van, hogy az esetek nagyon nagy részében neked nem jó, nem elégülsz ki rendesen sem lelkileg, testileg.

A szex olyan mint egy sport, minél többet csinálod és minél többet gyakorlod, annál jobban fog menni, annál jobban fogod magadat érezni, és annál többet fogod kívánni.

Mi 20 év után is majd minden nap szeretkezünk, de minden nap van kielégülés legalább egyszer, ha mást nem orállal.

Én reggel szoktam "megugrani" a drágámat, van amior önzetlenül orállal, és nem lesz tovább szex mert mennem kell dolgozni, és sokszor van amikor Ő ugrim rám este, ellazulok és orálozik. Nyilván többségében szexel végződik :)

Mindkét részről hiányolnánk ha egy nap is kimaradna, vagy nem lenne előjáték, végjáték, összebújás. (a léleknek is kell kielégülés).

2020. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az például sokatmondó, hogy neked hiányzik az intimitás, a spontán csókok, a törődés úgymond. Illetve az sem túl sok jóval kecsegtet, hogy ő határozottan elzárkózik a gyerekvállalás gondolatától, miközben te meg már erre vágysz - mégis, ezt a házasság előtt nem beszéltétek meg? Ha neked ennyire hiányzik az anyaság, de lemondasz róla, mert ő nem akarja, akkor csak folyamatosan eltemetett frusztrációként és stresszként fog megmaradni benned ez a vágy, ami a libidóra határozottan negatívan hat.
2020. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretőn nem gondolkodsz?
2020. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar gyereket, akkor komolyan aggályos a házassághoz való viszonya.

A házasság egy ígéret arra, hogy gyermekeket vállalunk együtt.

Elmalmozni egymással házasságon kívül is lehet.

Mi a feleségemmel három és fél éve ismerkedtünk, két és fél éve házasodtunk, és két hónapja már a második gyerekünk született meg.

41F (feleség 28)

2020. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!