Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy kapcsolatban, házasságb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban, házasságban élő nő chaten, messengeren szexuális dolgokat fantáziál egy ffival, az megcsalás kategória?

Figyelt kérdés
Vagy élőben,élesben nem is lenne vad csaj?
2020. febr. 25. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy egy párkapcsolatban belefer, még ha nem is klasszikus fizikai megcsalasrol beszelunk
2020. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem fér bele. Az a nő tuti bele menne már szexbe is.
2020. febr. 25. 20:41
 3/11 Csicuki ***** válasza:
100%
Ez csak akkor az hogyha a párod annak tartja én beszélnék vele erről hogy ez neki annak számít e.
2020. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljes mértékben az. Van akinek az sem megcsalás ha az orra előtt kurjàk meg a nőjét.
2020. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a nők jó része szokott ilyet csinálni még ha finoman is és nem szó szerint "szexchat" megy. De mélyen bele tudnak menni férfiakkal szexuális témákba. És valamilyen szinten átmehet ez fantáziálgatásba is. Mindenki máshol húzza meg a megcsalás vonalat.
2020. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es!

Eskü én is ismerek ilyen csávókat akik mindent elnéznek a feleségüknek. Érdekes világ ez!

2020. febr. 25. 20:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Lényegében ott már a férjet nem tiszteli a nő szerintem.
2020. febr. 25. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha írogat azzal nekem még semmi bajom, nem tekintem megcsalásnak. Amennyiben az kell neki, hogy ilyen fantáziálgatásokkal kicsit feldobja a maga masztizásait (mindenki csinálja és fejbe mindenki ezerszer megcsalta már a párját ilyen közben) egészségére. Ameddig nem találkozik az illetővel és a többi szerintem semmi baj nincs ezzel.
2020. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg a párját - szerintem annak fogja venni. Ettől még nem biztos, hogy az élőig el fog menni. Na nem azért mert "az már megcsalás lenne" (a saját értékrendje szerint), hanem inkább mert fél a következményektől és nem meri átlépni azt a küszöböt amit fejben már megtett.
2020. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az aki azt mondja,hogy párkapcsolatban nem szokott fantáziálni az hazudik és képmutató! Legyen az nő vagy férfi! Nincs a világon olyan párkapcsolat ,ahol mindent meg tud adni a partner! Nincs! Mindig van amit ilyen-olyan okból nem mondunk el vágyainkról,gondolatainkról. Lehet,hogy szexuálisan mindent megbeszélnek de később, jó pár év házasság után ,mikor már gyerkőcök is vannak, és megnézi a hölgyet egy fiatal macsó, nem fogja a vacsoránál elmesélni a párjának. De tuti ,hogy este a paplan alatt eszébe fog jutni és nem az, hogyan nyírná meg a sövényt ez a macsó!!Amíg valaki tiszteli a másikat annyira,hogy testileg nem cseréli,pótolja mással és csak egy titok marad, és ez nem változtat az eddigi hozzáálláson a párjával szerintem nincs gond!

Egy férjes asszonnyal jöttem össze itt agyakorin. Szexchat-elünk pedig ő is szigorú ezen a téren.Neki erre ezt írtam:

Az ha semmit nem tehetsz meg ,nem kívánhatsz meg az éltben azt cölibátusnak hívják és szerintem rendkívül kártékony valami! Ha TUDJUK: jó pár mellett vagyunk,az út amit előre láthatunk jó felé vezet! De az ,hogy az út széle csak kavicsos,gazos vagy faragott kövekkel, virágokkal van színesítve azt had dönthessem el! És attól, hogy a párom csak a szép köveket ,virágokat látja jól fogja még érezni magát és nem kell tudnia ,hogy hogyan kerültek azok oda!Nekünk férfiaknak van egy mondásunk erre ,amit ti nők nem tudtok elfogadni, pedig ha bele gondolsz, van benne igazság: attól ,hogy az utcán megnézem az étlapot még otthon vacsorázok! (persze ezt is ésszel kell csinálni!!!!)

2020. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!