Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha egy férfi dugja a szátokat? Engeditek a párotoknak? Én most akarom megkérdezni a páromat, hogy benne lenne-e? Arra gondolok, hogy ő a hátán fekszik én fölé hajolnék és a puncija helyett a szájába raknám.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nagy lúzer vagy, ha nem mered megkérdezni a párodat. Biztos, hogy van neked párod?
2020. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom a párod milyen, de sajnos nagyon erősek a reflexeim, így ha a barátom túl mèlyre dugja szopás közben(volt már ilyen) egy nagyon kicsin múlt, hogy nem hánytam le. Plusz közben levegőt se kapok, ha mèlyen van. Szóval csak óvatosan
2020. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
mi kipróbáltuk de nekem nem jött be, engedem a páromnak ha kéri de szerencsére eddig összesen 2x kérte
2020. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor működik a dolog, ha a párod tudja a mélytorkozást. L
2020. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom szereti, ha dugom a száját, persze nem durván, de az említett póz nem jött be neki és nekem se, ennek tényleg akkor van értelme, ha a párod profi mélytorkos.
2020. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha a barátom dugja a szám/torkom


Mondjuk mi csak úgy szoktuk, hogy ő áll, én előtte térdelek és ő fogja a fejem és úgy dugja a szám

2020. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!