Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 44 éves elvileg komoly férfiké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves elvileg komoly férfiként állandóan szexelnék. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Vagy lassan nyugdíjba kellene vonulnom? :-)
2020. ápr. 25. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz.Asszony mit szól?
2020. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lazy Lover ***** válasza:
Balázska vonuljon már nyugdíjba inkább
2020. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van. :D
2020. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Reklám!!!
2020. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz.Inkább valahol azt érzem,hogy nálad az a gáz,hogy 40éves fejjel valamiféle megfelelési kényszert érzel.

Mintha lenne egy kötelező viselkedési,biológiai minta,egy séma,amit mindenkinek egyformán be kellene tartania.

Nem gépek vagyunk,és nem vagyunk egyformák.Ebből következően nincs egy használati kéziköny,ami leírná,hogy 40 évesen neked milyen,és mekkora szexuális késztetésed kell,hogy legyen.


Az más kérdés,hogy partnered hogy viszonyul hozzá.

Ha neki sok,(ami szintén nem gáz)akkor nem illetek össze e téren,és nem veled,vagy vele van gáz.

2020. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 55 vagyok.De nálam szintén ez a helyzet.
2020. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit értesz "gáz" alatt? Ki ítélje meg?


Egyébként tapasztalatom szerint annak jár mindig a szexen az esze (tinikor fölött) akinek nincs jobb dolga.

Miután non-stop mindenhol szexualitásba botlunk, elég nehéz elvonatkoztatni tőle, és sok esetben pótcselekvéssé vált. Így, ha az embernek van üresen maradt ideje amit nem tud tartalmas gondolatokkal feltölteni, nagy eséllyel beúszik a szex.


Persze az jó dolog, ha egy középkorú ember aktív szexuális életet él, sok jó hatása van. A gond akkor kezdődik, ha "állandóan szexelnék", azaz túl gyakran jön ez az inger.

2020. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!