Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit szerettek, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szerettek, milyen fürdőruhát viseljen strandon a barátnőtök (fazon, szín)? Milyen fazon az, amit semmiképp?

Figyelt kérdés
Olyan semmitmondó válaszokat ne írjatok kérlek, hogy ami az alkatához illik, idén nem is lesz lehetőség strandolni és társai. Azt sem bánnám, ha konkrét darabokat is linkelnétek.

2020. ápr. 29. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha barátnőmről van szó, akkor szolid, de igényes, gusztusos legyen.

De ne qurvás.

Ha nem a csajom, akkor még nem érdekel.

Olyankor legyen nyugodtan kihívó, ribis, elég 1 tanga, mert a szépet meg nézem.

A csajom az legyen mellettem nő, ne rib.anc.

F

2020. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
69%

Én pl tökre szeretem az ilyen rovidnadrágos fazonú női fürdőruhát vagy a francia bugyis bikinit....

A cérna bikini, az egyberuha, vagy a trikini annyira nem jön be.

2020. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem pont a trikini tetszik nagyon.
2020. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
legyen meztelen, imádunk nudizni
2020. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat olvasva pontosítanék: háromszög fazonú, extra push up, balconette,bandeau, topos fazonú vagy alul picit kivágott felső tetszik bikinifelső esetén? Bugyinál oldalt megkötős (vékony pántos), brazil tangás, tangás, magasított derekú vagy francia bugyis tetszik nektek? Egyszínű, csíkos, mintás legyen? Legyenek rajta fodrok, rojtok?
2020. ápr. 29. 16:47
 6/11 StevenUp ***** válasza:
95%

Gondolom nő a kérdező, mert a padik többsége hírből sem ismer ilyen szakszavakat :D


Inkább mutasd mid van bikiniben és akkor nem kell kerülgetni a forró kását :D

2020. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben meg lehet forgatni a víz alatt.
2020. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Szó szerint fürdőruhát, jól takaró darabokat főleg alul olyat amilyeneket a hiú kisfiúk hordanak,térdig érő “rövid” nadrágot , felül meg széles legyen a mellrésznél az anyag.

F

2020. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem.mindegy csak kellően mutassa a mellét, vékony qnyagból legyen a bugyi része, fehér..és várnám hogy mikor lesz végre vizes.:)


30F

2020. ápr. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Színek:

Ami nem: fehér, neon színek, állatminta, csíkos - mert öreges, retro minták. Ezen kívül bármi jöhet. Ami tetszik: egyszínű fekete, zöld, piros, kék.

Fazon:

Ami nem: egyberészes (viszont uszodában csak az!) , trikini, tankini és a bikinik közül, a felsorolása reagálva, magas derekú, francia és zsinóros alsó nem; topos felső, balconette sem. Szigorúan nem "falatnyi"

Ami tetszik: felsőben: nyakmögött megkötős, de nem túl vastag pánttal, csavart bandeau; kellően takaró sima, oldalt megkötős vagy brazil.

Fodrokat én csak kisebb mellék esetén ajánlok.

Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!