Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok és még szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1vadalmafa1 kérdése:

18 éves vagyok és még szűz, és van egy nagy félelmem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam hogy a "nagy" pénisz fájdalmat okozhat a partnerünknek szex közben. Az én péniszem 18 cm, kerülete 13,4 cm.

Semmi képp nem szeretnék rossz élményt okozni a partneremnek, és eléggé félek ettől. Tudnátok tapasztalatokat (esetleg tanácsokat) írni?


2020. ápr. 29. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is fáj egy ekkora méret, de ha óvatos vagy és nem tolod be teljesen akkor nem fogsz kellemetlenséget okozni.
2020. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem szeretnélek megbántani, de 18centi nem túl nagy. A vastagság pedig többet számít, szerintem a vastagsága sem olyan túlzó, én kategóriákkal nagyobb férfival voltam először és egyáltalán nem fájt, ha odafigyelsz a másikra, és a visszajelzéseire, nem lesz semmi gond.
2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Mindkét előttem szóló kamu...
2020. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kamu. Mit jelenthet a kategóriákkal nagyobb? Nem irígylem a #2-t, nem lehet neki könnyű a párkeresés.
2020. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért feltétlen kamu?

Relatív, kinek mekkora a jó.


Az egyessel meg főleg egyet értek. Ha a nőnek a te péniszed túl nagy, akkor csak úgy tudod megoldani, hogy nem tolod be tövig, máshogy nem.

Nekem van olyan, mikor megváltozik a testem, menstruáció előtt például, hogy érzékenyebb vagyok, és fáj, ami máskor nem. 3 éve vagyunk együtt, alaphelyzetben teljesen megfelelő mérete van a páromnak, nem tudom cm-ben. De előfordul időközönként, hogy valamiért nagyon fájdalmas, amikor mélyen van, ilyenkor sajnos csak a misszionárius póz, amit el tudok viselni, és kérem, hogy ne tövig nyomkodja.


Ez úgy is akkor fog kiderülni, mikor oda kerül a sor, hogy szexeltek. Gondolom nem fogják előtte mérőszalaggal nézegetni a péniszed. 😃 Akkor meg annyit kell tenned, hogy odafigyelsz a nőre, és kommunikáltok.

2020. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!