Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves pasiként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves pasiként mennyire lehet még ebben a korban vagy 20 körül szűz lányokkal találkozni? Mi a tapasztalatok ebben, gyakran előfordul?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A 25 éved nem gond. Húsz éves és szűz elég kevés van.
2019. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy lányt ismertem meg aki 24 évesen is még az volt. Hozzáteszem, hogy szép és normális csajszi, csak meglepett, hogy az.
2019. febr. 28. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Tű a szénakazalban. 25 év körül a nők átlag ennyi pasival voltak már (szexuálisan).


Keress vallásos közösségekben, ott nagyobb az esélye. De egyébként ez ma már nem érték, mindenki igyekszik túlleni rajta, megszabadulni tőle.

2019. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam mikor elvesztettem :) Sajnos a mai generációban a 12 éves kisfiúk, kislányok tudják, hogy kell b*szni...én olyan idős koromban még hintáztam a játszótéren :D Egyébként szerintem lehet, csak nagyon nagyon ritka. Szerintem azt a lányt kell becsülni igazán, aki minél később veszti el (pl 18-23 éves kor körül), mert arról már kiderül, hogy hűséges-e vagy nem :)
2019. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max valami egyházi suliban, de szerintem ott se nagyon.
2019. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

20-25 éves szűz lányt találni?


Valamelyik másik bolygón. Felejtsd el.

14-16 évesen már annyian mennek át rajtuk hogy több f@$zt fogtak mint ahány osztályuk van.

Ez a trendi.

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok és szűz, nem vagyok csúnya és vallásos sem, csupán nem randiztam olyan sráccal akibe igazán beleszerettem volna és le akartam volna vele feküdni. Nem rég ismertem meg a páromat akivel valószínűleg meg fog történni nem sokára.
2019. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!