Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne egy lehetősègem ausztriá...

Lenne egy lehetősègem ausztriába, kimenjek?

Figyelt kérdés

Kèrdèsem lènyege, hogy segítsetek mèrlegelni a dolgokat. Itthon infóskènt dolgozok, 220 e ft-èrt, ami mivel itthon èlek, marad belőle, de nem mostanában lesz belőle önerő vagy bármi..Házat/lakást akarok vásárolni, illetve az autómat is leakarom cserèlni ezek után ( utóbbi menne itthon is)


Ausztriába mosogatni mennèk ki, megbecsült helyre ( több barátom már ott dolgozik , dícsèrik a helyet, hogy normálisak, jó a pènz). Nos informatikuskènt ha hazajovok nem tudom tevèkenykedhetek e , meg a fizikumom a sok ülő munkától meg mert nem figyeltem magamra a bèka segge alatt van. Kint 470 e ft ot keresnèk plusz teljes ellátást kapnèk. Nem tudom itthon belehet e futni barmilyen karriert, azt se ha hazsjövök találok-e munkát folytatni ahol abbahagytam. Ha most elkezdem pár èvet kijárkálnèk, hogy meglegyen mindenünk ami a jövőben kellhet boldogulni itthon.



2019. dec. 30. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
informatikán belül mit dolgozol ami ennyire alulfizetett? amúgy nem nem éri meg. Karriert építeni fejlődni na az megéri
2019. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy infósként dolgozol? Nagyon kevés az a 220, simán meg kéne keresned azt a 470-et itthon is.
2019. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy multinál vagyok, "help desken" - de ez nem a szó szoros èrtelmèben helpdesk. Minden usernek a minden nyűgjèt kezelni, megoldalni, gèpet szerelni, stb. Amit eltudtok kèpzelni ami problèma lehet.
2019. dec. 30. 11:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Viszont, nem programozás, nincs fejlesztès ès hálózat kezelès sincs. Ezekre vannak külsős cègek.
2019. dec. 30. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irany jelentkezni second level service deskre vagy valami application supportra az máris 300k fölött add. Keres valami certification ami erdekelne, windows, linux, cisco stb.
2019. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hmm, èrtem. Kèrdeztem a tovább kèpzèst, akár egyetemet - tesznek rá magasról..Mondtam hogy a nèmet nyelvvizsgát is megcsinálom ( angol van ) arra is tesznek rá. Kb amíg valaki el nem megy, marad a munkaköröm. Ami szomorú, hogy már csak 1 cèg van itt a környèken ami állítólag jól fizet :D Egyèbkènt az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az összes barátom ismerösöm itt a környèken 180-250 között keres ès kèsz slussz passz. Hegesztő, ács, hotel munkás, stb.
2019. dec. 30. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor el kell menni a környékről máshova, ha elmész mosogatni azzal s1ehova nem jutsz... mosogató leszel végig, míg ha fejleszted magad határ a csillagos ég
2019. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy, akik kommentelnek, ti megkeresitek ezt a pènzt Budapesten vagy akárhol, látható a kiút önerőt lakásra gyűjtèshez stb?
2020. jan. 1. 03:17
 9/14 anonim ***** válasza:
én simán többet keresek Budapesten mint nettó 470 ezer 2,5 év tapasztalattal, tehát igen
2020. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól mondták, tanulj, képezd magad. Az a jelenlegi 470E mosogatásért hosszú távon nem éri meg. Én nem informatikai vonalon dolgozom, de nem adtam fel a szakmai lehetőségeket külföldi, sehova sem vezető alkalmi ajánlatokért. Most kezd beérni anyagilag a döntésem.
2020. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!