Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 20 éves lánnyal, de naponta 3-4 szer akar dugni mi a fenét csináljak? Nem akarom, hogy elhagyjon!

Figyelt kérdés

Ha már egy nap csak egyszer szexelünk, másnap szóvá teszi, és veszekszik érte.

Én 30 leszek, már két hónapja vagyok vele, de lassan már nem bírom. Egy kollégám azt mondta vegyek kamagrát vagy ginsenget, szerintetek?



#szex #kimerültség #napi 4 szer
2020. máj. 2. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én még nem találkoztam ilyen nővel inkább a másik véglet szokott lenni hogy nem akar dugni

Ha a barátnőd ilyen akkor már most kp nak veheted ha nem dugod meg 1-2 hónapig rendesen be újít vagy melletted ha titokban tudja tartani vagy ha nem akkor keres egy svejcer bikát aki meg dugja és eltartja

Sok olyan pasi van aki ilyen nőt keres

2020. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi ilyen csajt akar, amíg nem találkozik eggyel, aki tényleg olyan, mint a British Airways London-New York járat. A hét minden napján napi 4-5-ször minkét irányon :D
2020. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt máshol keresendő a probléma

Valószínű az a 4-5 dugás 4-5 ször 10-15 perc ha nem tévedek!

Írd már le egy szex mennyi idő és nagy vonalakban mit csináltok?

Mert nálam egy sex egy vagy másfél óra

Ha egy dugás másfél óra utána az ágyból nem akar kikelni nem még aznap 3 szor dugni úgy dugd meg hogy netudjon kikelni az ágyból

2020. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagy ètvàgyú nőnek tartom magam.

Napi 2-3 simán belefér. De ha nincs, mert fáradtak vagyunk, baj van, akkor nincs ès nem veszekszem.

N23

2020. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerintem megfelelési kényszer. Vegyél neki vibrit. Gyógyszert semmi kép ne használj. De ezt vele kéne megbeszélned.
2020. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal és hormontúltengése van
2020. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy kőműveshez.Egész nap betonozni,vagy öntödébe dolgozni.Neked is jó lesz,és még penzt is kerestek.
2020. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hmm...Bárcsak lenne egy ilyen csajom🔥🥰😔😭🤧
nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!