Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, nektek mennyire fontos, hogy szexi ruhát, fehérneműt viseljen a nő, izgalmasabb úgy?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen fontos..

Mi olyat is szoktunk hogy vesz a párom ilyen olcsó harisnyákat,direkt olyan célból,amiket aztán középen csak vadul szét tépek a puncinál és harisnyában kefélem meg mint egy állat. Közben kutyapózban húzom a haját is,és tépem a harisnyát..

2020. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Van (szexuális) élet szexi cuccok nélkül is, de minimum kétszer annyi megkívánást, álmodozást, élményt jelent, ha időnként meglep valami izgalmas szereléssel, szóval mindenképp jó dolog.

29F

2020. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem fontos annyira! Szeressen, és jól érezzem magam vele.
2020. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Fontos, mert vizuálisan is kell az inger :-) de nem csak ezen múlik...😊
2020. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ad egy kis pluszt 😊 szerintem jó dolog, de nem elvárás részemről. 😉 amúgy akinek jó alakja, lábai vannak azok a nők adnak is magukra annyira, hogy vesznek fel szexi ruhát, fehérneműt...
2020. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek addig fontos mindez, amíg nem találnak férjet maguknak, amíg nem lesznek gyerekeik, illetve, amíg megfelelő karriert nem remélnek.

Számomra nagyon fontos lenne a szép, izgató női megjelenés, de 48 évesen eddig kizárólag olyan nőkkel találkoztam, akik mindezt csupán érdekből, számításból viselik. Szuper érzés, amikor el akar csábítani a nő, amikor még dolgozik azon, hogy tetsszen a férfinak.

Mielőtt megszólnátok, tisztában vagyok vele, két emberen múlik, de én mindig megteszek mindent, ám nincs meg a viszonzás. Barátnők, első feleségem, második feleségem, mind, mind leadták igényességüket. Ki előbb, ki utóbb. Jómagam szeretek jól kinézni, adni magamra és környezetemre. Nem vagyok egy Adonisz, de van igényességem. Páromtól sem várnék el többet. De amikor a nők lejjebb adják, akkor elgondolkodtató, melyik a valódi énjük? Ha eleinte csak színjáték volt részükről, akkor mit vártak ettől a kapcsolattól hosszútávon?

2020. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16-os!

Nőként azt mondom, hogy léteznek ilyen nők, de nem szabad áltolánosítani. Te elmondásod szerint adsz magadra ennyi idősen is(ami dícséretes), de nem minden pasi ilyen.

Szerintem ilyen esetben tényleg kettőn áll a vásár, de én személy szerint több, mint 1 éves kapcsolatommal is úgy vagyok, hogy még mindig vannak új dolgok, amiket szeretnék vele megtapasztalni.

Ha már fehérneműről van szó, pont az este öltöztem be a páromnak titkárnő/tanárnő ruciba, huu az arcát sosem fogom elfeledni szerintem. Már ezért megérte 😊

2020. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Akkor én a cicás bugyijaimmal nem lehetek tul népszerű 😅
2020. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!