Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek milyen ruha és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruha és cipő összeállítás nagyon vonzó és szexi egy nőn? Fontos találkozóm lesz azzal, akièrt teljesen odavagyok, el akarom csábítani! Tippeket pls!

Figyelt kérdés
Esetleg azt is írjátok le milyen szín összeállítás lenne a legjobb.Szőke a hajam,kék a szemem és viszonylag világos a bőröm.

2019. márc. 21. 07:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a hölgy már 40 felett van,szóval inkább "idősebb"ek válaszoljanak erre légyszi!Én 25 vagyok egyébként.
2019. márc. 21. 07:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hátat, vállakat, lapockát szabadon hagyó ruhák nagyon bejönnek. Pánt nélküli vagy nyakba akasztós változatban, hogy a vállat a pánt se keresztezze. A háta pedig derékig nyitott. Merész, ha elöl mélyen dekoltált, ami ízléstől és helyzettől függően összébb lehet húzni vagy szét lehet nyitni. Mini vagy maxi változatban egyaránt bejön. Tűsarkúval. Itt a tavasz, ha mini, akár harisnya nélkül. Az ilyentől nagyon be tudok indulni.
2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vállakat, nyakat, hátat szabadon hagyó ruha nekem is bejön, meg a harisnya-magassarkú kombináció is. Mindezt persze ízlésesen és attól függően hova mentek. :)


Itt van pár példa ami szerintem nagyon vonzó:


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ kin. Ne vegyél fel valami random maskarát csak mert XY asszonta.


Egy tornacipő + felemás zokni kombináció is lehet letaglózó ha illik hozzád.


Az a fontos hogy önmagad légy, érezd magad jól benne. Vehetsz te föl húszcentis magassarkút de ha nem tudsz benne járni akkor olyan leszel mint egy bébi zsiráf.

De adhatsz egy vagány bőrdzsekit egy nebáncsvirágra, nem lesz dögös csaj belőle.


Ami viszont biztos, hogy legyen minden tiszta, alkalomhoz illő, méretben megfelelő, és érezd benne magad jól.

2019. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen szubjektív,hogy kinek mi a vonzó

Az előzőeknek a nőiesebb ruhák,nekem például egy egyszerű bebújós pulcsiban a legszexibb egy lány szóval itt nem fogsz releváns választ kapni arra hogy annak a nőnek mi jön be akit el szeretnél varázsolni

2019. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

#4-esnek teljesen igaza van!

Attól leszel vonzó, ha van egy stílusod,ami illik hozzád!

Én pl. nem tudom magam magassarkúban és harisnyában elképzelni, nem is áll jól.

Lazább stílust képviselem, és nekem is az ilyen nők jönnek be.

Add magad, azzal nem lőhetsz mellé! :)

2019. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azokkal, akik szerint az egyéniségedhez passzoló stílus a legfontosabb. Ha Te egy kockás inges-farmernacis-tornacipős csaj vagy, akkor azt is lehet szexin viselni.

De... ha magam elé képzelek egy igazán dögös, világos börű, szőke hajú lányt, akkor valami kis térd fölöttig érő (akár merészen dekoltált) púderszínű ruhát látok, akár egy kis boleroval vagy blézerrel, drapp magas sarkú (akár tűsarkú), hegyes orrú cipővel. Nekem nagyon bejövős lenne ez a szett.

24/bi/L

2019. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!