Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lenne az önbizalmam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne az önbizalmam növelésére?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elégedett a testemmel (husis vagyok), sokszor szoktam panaszkodni erről a barátomnak. Mostani alkalommal azzal jött elő, hogy tegyünk fel egy videót GG-re az együttlétünkből (arc nélkül nyilván) és az ottani szerinte pozitív kommentek segítenének abban, hogy elfogadjam magam. Én 26, ő 29 éves, tehát nem vagyunk már fiatalok.

2020. máj. 4. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha inkább elkezden~l tornázni, edzeni és olyan lenne a tested amire tényleg büszke vagy. Szerintem mindent test nagyon szép, de te nem fogadod el magad, ezen ez nem fog segíteni, akkor tegyél azért hogy te olyannak lásd ami tetszik
2020. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját párodnak nem hiszed el hogy jól nézel ki de idegenek szavára adni fogsz? Ezt fel sem tudom fogni, én sem vagyok megelégedve minden testrészemmel még sem jutott még eszembe felpakolni magam a netre. Olyan opció nincs hogy mondjuk lefogysz és elkezdesz mozogni? Na akkor biztos nőne az önbizalmad.
2020. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítene. GG tele van szexmániás fickókkal, akik bárkit megdugnának. Inkább tegyél az alakod javításáért.
2020. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha dagadt vagy és zavar, fogyjál le. Az hogy idegen dagadt fétises fószerek verik rád, az mit segít az önbizalmadon? Sőt, inkább tovább kéne rombolnia azt.
2020. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség. Nem ettől fog megjönni az önbizalmad, ha a barátod visszajelzése nem elég, idegeneké miért nyomna többet a latban? Ha nem vagy elégedett testeddel, akkor kezdj el fogyózni és edzeni, attól valóban növekedni fog az önbizalmad, és nem is csak arra a rövid időre, amíg kommenteket olvasgatsz egy netes oldalon.
2020. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én azt mondanám hogy ne tedd meg, lehet hogy arc nélkül de ha később valaki valahogy megtalálja, akkor mit fogsz mondani? Vagy ha lesz gyereketek? Ha ő így elfogad ahogy vagy az jó de ha picit odafigyelsz ha téged zavar a súlyod akkor még jobb lesz, ne tegyetek ilyet, nem bántani akarom de én bele sem mennék ha lenne párom hogy a mi együttlétünk bárhol is felvételre kerüljön.
2020. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Feltehetsz videót - de ne ezért, hanem azért mert exhibicionista valaki és izgatja a tudat, hogy vadidegen pasik ráizgulnak.

Ettől még a fentiek tanácsát fogadd meg (annak ellenére hogy GyK még meglepően jó és korrekt válaszokat adtak).

2020. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Privátban többen kérdeztétek: 163 cm vagyok és 68-70 kg között. Hosszú ideje próbálok lefogyni, igyekszem egészségesen táplálkozni, mégsem megy a fogyás, pedig nincs inzulinrezisztenciám, sem pajzsmirigygondom a vérvizsgálat alapján. Mozogni is azoktam heti 3-szor. Már nagyon belefáradtam az egészbe, volt egy időben speciális étrendem, az sem sokat segített (2 kg mínusz), ami később vissza is jött.
2020. máj. 4. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de sokan abba a csapdába esnek, hogy diétával akarnak lefogyni. Nem éhezni kell, hanem mozogni. És rendesen találni olyan edzőz aki beállítja hogy nálad a fittség plusz testzsírszázalék alapján milyen feladatokat és mennyit kell végezni ahhoz hogy zsírt kezdj égetni. Nem fog az önbizalmad nőni egy olyan kommentől h na én elélveztem rád. Az ömbizalom belülről jön, vagy elfogadod magad ahogy vagy, ha a pasid nem elég, random emberek nem segítenek
2020. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

GG nem lesz reprezentatív. Az oda kommentelők még a guruló sörösüvegre is ráugranak, mert van rajta lyuk.


Neked inkább egy jó sport kéne, abból fogsz tudni önbizalmat meríteni.

2020. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!