Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lenne az önbizalmam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne az önbizalmam növelésére?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elégedett a testemmel (husis vagyok), sokszor szoktam panaszkodni erről a barátomnak. Mostani alkalommal azzal jött elő, hogy tegyünk fel egy videót GG-re az együttlétünkből (arc nélkül nyilván) és az ottani szerinte pozitív kommentek segítenének abban, hogy elfogadjam magam. Én 26, ő 29 éves, tehát nem vagyunk már fiatalok.

2020. máj. 4. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A sport, igen, viszont ha kalóriadeficitet érsz el, akkor nincs az az isten, hogy ne fogyj. Lehet, hogy lassabban, ezen segít a sport, pörgeti az anyagcserét és a vérkeringést, egészséges, feszesít, satöbbi, de a fogyást önmagában azzal nem éred el. Egy 200 kalóriás sajtburgert ledolgozni nagyjából 1,5-2 órát kellene intenzíven futni, szóval csak egyik vagy csak másik megoldás nem vezet eredményre.


[link]


Ha kevesebb kalóriát eszel meg, mint amennyit egy nap felhasználsz, akkor nincs az az isten, hogy ne fogyj, akármilyen betegség vagy életmód vagy bármi miatt esetleg nehezebben megy. Matematikai és biológiai képtelenség, hogy megfelelő deficit és mozgás mellett max tartsd a súlyod. Nem kell csodadiétákra hagyatkozni, egyszerűen csak kevesebb energiát kell bevinni, és a tested nagyon hamar elkezdi a saját raktáraiból meríteni az energiát.

2020. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogyókúrától csak jojózik a testsúlyod, csak egy életre szóló életmód váltással érhetsz el tartós eredményt.
2020. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!