Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tudják általában azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudják általában azokat az elvárásokat nyújtani amiket elvárnak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Van, aki igen, de a legtöbb nem.
2020. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéntől függ.

Minden nő mást vár el, hiába próbálod biomasszaként beállítani őket.


Van olyan nőismerősöm, aki otthon lakik szülőkkel 32 évesen és folyamatosan osztotta nekem az észt, hogy ő mennyire önálló, miközben az apja nyomta be egy helyre. Ő nem állt szóba olyan férfival, aki mondjuk futár vagy hasonló.


Van olyan nőrokonom, aki gyönyörű, jól keres, mégis ha meglátod a férjét csodálkozol, mert nem egy adonisz és nem is értelmes.


Tehát mindenkinek más.

2020. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazán, mivel a nők alapból a magasabb polcról választanak. Ezért van az hogy a sok diplomás, értelmiségi, jól kereső nő nem talál "normális férfit".
2020. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem saját tukorkepunket keressük.

Annak itt vagyok magam.


Amúgy elvárom, hogy farka legyen. Nekem nincs. Akkor most mi van?

2020. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Nyugadjatok meg.

Van akinek még a hűség, tisztelet is nehéz elvárás, pedig a társától ezt megkapja.

2020. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nem vagyok magas, széles vállú, nincs mély hangom, nem vagyok férfias, nincs széles, borostás állam... Szégyellem is magam, hogy ennyit se tudok nyújtani.

Főleg, hogy egyre több férfi tudja nyújtani azt, amit a nőben keres: szőrtelen test, vékony hang, tenyérnyi mellek, keskeny váll, párnás csípő és fenék.

2020. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét elvárásom, nem tudnám pontosan leírni, hogy kit keresek. Általában úgy szokott létrejönni a kapocs, hogy valakivel kölcsönösen úgy érezzük, hogy valami megfogott benne, vagy én fogtam meg valamely tulajdonságommal.

Nem muszáj hasonlítanunk, a lényeg azon van, hogy valami megtetszett egy férfiban, míg neki is bennem.

Ha az érdeklődés és vonzalom egymás iránt kölcsönös, tehát egy “szinten” áll a férfi és nő részéről, akkor sínen vannak.

2020. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl az elvárásaim zömét pont a saját képességeim formálták.


Egyszer kamaszkoromban annyira bele voltam buzulva a motoros pasikba, hogy nekiálltam magamtól kreszt tanulni, hogy legyen jogsim motorra, mert akkor talán azok a srácok is másképp néznek rám :D

Tudom, baromság, de akkor ez egy tervnek tűnt! :D

2020. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs nagy farkam :(
2020. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

A nők nem úgy működnek, hogy ha én ezt-azt tudom nyújtani, akkor én is csak ugyanezt várhatom el és ezzel meg kell elégednem.


Ez úgy megy, hogy náluk a punci, és az érte folyó versenyért ők azt választják, aki a legjobbat és/vagy a legtöbbet tudja vagy hajlandó nyújtani.

2020. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!