Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen lánynak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak tényleg esélytelen párt találnia?

Figyelt kérdés

Falusi lány vagyok, mindig is falun laktam. Múltkor beszélgettem egy sráccal, és mondta hogy így esélytelen lenne párt találnom, mert biztos bűzlök a szarszagtól...

Egyébként igényes vagyok magamra, de azért nem sminkelek, nem járok olyan csajos ruhákba. Szerintetek tényleg nehéz lesz bárkit is találnom így magam mellé?


2020. máj. 5. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen pasikkal jobb is ha nem jössz össze.
2020. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem baj. A ruha nem baj, ha kicsit csajosabb, de talán az se akkora probléma.

Én pl. a sminket eleve nem szeretem, nem tetszik általában a lányokon.

2020. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Akkora baromságot sem hallottam még az életemben. Amúgy a falun is vannak srácok nem?! Akkor nekik meg nem lehetne barátnöje vagy mi
2020. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem nehéz főleg,hogy először úgyis a kinézetedet nézik meg nem azt,hogy hol laksz.
2020. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 (:Puszedli :) ***** válasza:
81%
Egy bunko paraszt volt az pasi. Csak le akart rázni. Így is találhatsz párt. Viszont tény ha picit csajosabban öltözködsz és talán ritkán feldobsz egy szép sminket az tud dobni a dolgon.
2020. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha kene valasztani akkor inkabb maradj egyedul mint ilyennel akii ezt allitja :D besirok en nagyon kirohogtem volna :D
2020. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Itt inkább az a kérdés, mennyire vagy túlsúlyos.
2020. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom eldönteni hogy a srác poénkodott, vagy komolyan gondolta, mindegyik gáz. Nem indenkinek a kinézet számít azért.. A srác itt írta ezt vagy valahol online? Tudod arc nélkül nagy a szája soknak. Én ha szeretek valakit akkor bárhová elmegyek ahol ő van. Hányan élnek városban de lehet hogy olyan körülmények közt hogy lehet hogy még a lány tetszene is csak a környezete nem.
2020. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Sminkelhetnél és vehetnél nőcis ruhákat. Jó, ez nem a te stílusod, akkor viszont az olyan pasikat buktad, akik ezt szeretik.
2020. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg elkezd sminkelni, akkor meg bukja a rengeteg férfit, aki nem szereti a sminket.


Az ilyenekkel ne foglalkozz. Életében nem látott falut, ha azt hiszi, hogy az ottaniak bűzlenek. Ez nem a lakhelytől függ.

2020. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!