Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen lánynak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak tényleg esélytelen párt találnia?

Figyelt kérdés

Falusi lány vagyok, mindig is falun laktam. Múltkor beszélgettem egy sráccal, és mondta hogy így esélytelen lenne párt találnom, mert biztos bűzlök a szarszagtól...

Egyébként igényes vagyok magamra, de azért nem sminkelek, nem járok olyan csajos ruhákba. Szerintetek tényleg nehéz lesz bárkit is találnom így magam mellé?


2020. máj. 5. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez hulyeseg.

Nem a csajokat szoktak hanem a pasikat altalaban elitelni az ilyenert.Sot falu lakni sokkal jobb.Johetnek a "varosi" kommentek de a legkozelebbi faluban a varoshoz( egy kb 10kmre) qrva jo lakni :).Mellesleg az ilyen lany/fiu ugy mond falusi semmiben sem olyan elutasito mint a tobbi es nem is lesznek olyan "plazacicak" es nem is szopnak minden buliban.Sokkal tobb a tartas bennuk.(KIVETELEK VANNAK ES LESZNEK DE 90%).

Tobbet er egy ilyen lany higyjetek el mint egy varosi.Falun is odafigyelnek magukra az emberek es nincsenek lemaradva a varosiaktol.

19F

U.i: Varosi csajok johetnek a dislike-ok.

2020. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Én is falusi lány vagyok,ráadásul mi a régi falusi életmódot is követjük,nem csak itt lakunk.Mindig voltak udvarlóim,falusiak,városiak is,úgyhogy ne aggódj,neked is lesz.A smink és a csajos ruha is lênyeftelen,mert mindenkinek más az ízlése.Ilyen nyomorékokkal meg ne foglalkozz.
2020. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen agyhalott pasikkal jobb nem is szóba állni. Gondolom valami városi bunkó volt.
2020. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Svajcban tenyleg eros szarszagban huznak el a Ferrarik meg a biciklizo, kocogo milliomosok falun.

Aki ilyet mondott, az primitiv, vele van a gond.

2020. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
94%
Legjobbak a falusiak 😍
2020. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek! Biztos normálisabb vagy mint azok a városi nagyra vágyó, és beképzelt csajok.
2020. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Parasztgyerek ***** válasza:
91%
Dehogy esélytelen. Számomra teljesen pozitív az a pár dolog amit leírtál.
2020. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam!
2020. máj. 5. 19:36
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Ne hallgass a srácra! Bunkó volt a megjegyzése. Igen is van esélyed! Én pl. jobban szeretem az ilyen lányokat, mint akik agyon vannak sminkelve. és hajrá. ne add fel! Kitartást:)
2020. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

:D milyen kreténnel álltál szóba?? A falusi csajokra csapnak le a leghamarabb főleg ha szépek is és már 20 évesen csinálják nekik a harmadik gyereket...

A társkeresőkön A legszebb húszéves falusi lányokra mármint lecsapott valaki és gyerekeket csináltak nekik, ezért csak beszélgetni akarnak. így megy ez faluhelyen....

2020. máj. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!