Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőke lányok szőrös puncival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke lányok szőrös puncival?

Figyelt kérdés
Alapból az is ritka ha valaki szőrösen hagyja vagy fazonra igazítja, de az igazi ínyenc lehet, ha egy lánynak természetes szőke a fanszőrzete. Van itt olyan akinek szőke lent? Írjátok le a korotokat is legyetek szívesek.

2020. máj. 5. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka. A lenti szőr a hajnál sötétebb szokott lenni. Pl nekem a hajam barna, lent meg már-már fekete, ha úgy nézem.
2020. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy lánytesóm és mindkettem természetes szőkék vagyunk. Tini korunk elején kiváncsiságból megnéztük egymás fanszőrzetét h ott is szőke e.

Igen, neki ott is szőke volt ráadásul jó sok. Gondolom ez viszonylag ritkább variáció lehet.

28F

2020. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!