Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom együttlétnél?

Figyelt kérdés

Az együttlét minden pillanatát élvezem még sincs soha orgazmusom. Kezdem egyre jobban azt érezni, hogy nem vagyok képes rá. Lehetséges, hogy egyeltalán nincsen?

(+ lányok van még aki így van vele?)

18/L



2020. máj. 6. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatal vagy és még nem ismered eléggé a tested, vagy mert a partnered nem ért hozzá
2020. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy részének nincs hüvelyi orgazmusa. Nekem sincs és nem vagyok már fiatal. Azt kikísérletezheted, hogy úgy dörgölőzz hozzá, hogy a csiklód stimulálva legyen. Nekem úgy is alig jön össze, de néha azért igen.
2020. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyedül van, akkor kettesben is meg lehet oldani, csak türelem és gyakorlás :)
2020. máj. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha másképp nem megy, akkor izgasd magad aktus közben, nagyon izgató tud lenni a pasi számára is.
2020. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt tudom mondani, hogy nincs mindenkinek huvelyi orgazmusa. Nekem sincs, illetve 1-2 alkalommal elofordult. Csikloorgazmust hamarabb el tudsz erni.


Egyreszt, turelem, 18 eves vgy csak. En azt vettem eszre, hogy a szexualitasban is fejlodunk, nem csak a partner technikajan mulik, hanem nekunk is mas eshet jol most, mint mondjuk 2-3 éve /pl nekem fogalmam sem volt, hogy kizarolag mellbimbon keresztul ennyire fel lehet izgatni/. Legalább is én ezt vettem eszre. Plusz egyre jobb a szex az évek alatt.


Biztosan képes vagy az orgazmusra. Nekem évek teltek el, mig hiaba kerdezte a párom, nem tudtam megmondani, hogy most akkor volt e orgazmusom, vagy sem, attol fuggetlenul hogy élveztem a dolgot. Aztan - szerintem a fejlodesnek koszonhetoen - kialakult, most már alap a 4-5 orgazmus egymás után.

2020. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!