Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi az első benyomás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az első benyomás a rosszlányokon lévő nőkről?

Figyelt kérdés

Egy régi haverom elment az egyikhez. 130 km-t utazott miatta, és 20 ezer forintot kért a nő egy órára. Nekem ez volt rá a reakcióm.

"20 ezer forint egy órára, 130 km-t utaztál, és még benzin pénz is fogyott??? Te normális vagy, ember? Inkább magamhoz veszek 20 db papírzsebkendőt, és 20x beleverem." Így intéztem a szavaimat hozzá. Lehet megsértettem, de csak az igazat mondtam.



2020. máj. 6. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én max pár megállónyit megyek Budapesten belül, nem hogy kétórányi autóútra... Ennyit egyik sem ér. De ha a haverodnak ennyi pénze és ideje van, akkor az ő dolga.
2020. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hozzá közelebb eső helyen ne talált volna lányt.
2020. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is fantáziálok róla, de aztán mikor kiverem, már nem tűnik annyira jó ötletnek, viszont kettős az élvezet: egy csomó pénzt, utazást megspóroltam :P
2020. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egy prosti nagyon-nagyon elmarad attól ha valaki élvezetből csinálja, a prosti csak kb. mint egy "ürítés". Ettől még szex és nem ugyanaz mint kiverni magadnak.


A haverod tényleg hülye volt, hogy ennyit utazott. Egyébként néhány rosszlányos tapasztalat, tessék böngészgesd :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2020. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Benyomás.

Ugyanolyan emberek mint bárki más. Köztük is van aki lelkiismeretesen végzi a munkáját. Akad köztük csibész is.

2020. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Most mi a kérdés? Mert két kérdés is van. AZ első benyomásom a rosszlányokon lévő nőkről, hogy nem jönnek be. Nem tetszenek. Ha kimegyek az utcára, a lányok, nők nagy része tetszik, de azon az oldalon valahogy a kisugárzásuk meg mindenük... gáz. 1-2 van, aki tényleg csinos is.


A másik kérdésedre válaszolva: engem az zavar, hogy a 130 km-t autóval tette meg. Most a légszennyezésbe nem gondol bele? Mert ha valami fontos dolog miatt kell autózni, oké, de a hülyesége miatt teleeregeti kipufogógázzal a levegőt, amit mások belélegeznek, meg még ki tudja, hova kerül, és nem tesz jót a környezetnek. Olyan nehéz lenne vonattal 130 km-t utazni?

2020. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1: Az elsö? Már nem is emlékszem:-)

2:"veszek 20 db papírzsebkendőt, és 20x beleverem." Ha az neked potolja?

3: "Így intéztem a szavaimat hozzá." Már a XV. században is volt rosszlányok hirdetöhely a neten?:-)

2020. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 exronin ***** válasza:
Kérdező, te ugye még sosem voltál nővel és ezért félsz tőlük?
2020. máj. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy áll a pénzügyekhez ahogy akar. Én 100km-re lakom Pesttől. Volt részem rosszlányos kalandban 15-22E között. Volt részem privát fizetős kalandban (nem hirdető lánnyal, de pénzért szexelt velem) 30-45E közötti összegért. Nem sajnálom rá, mert élményt adnak. Jobbat, mint a papírzsebkendő. Egy női test látványát, tapintását, egy hüvely érzését nem pótolja semmi, ahogy a lány társaságát sem.

Nekem megéri. A haverodnak is megéri. Neked nem .... De senki se erőltetesse másra a saját értékrenjét.

2020. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!