Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagon felüli kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felüli kinézetű lányok/nők ti meglepődtök, ha?

Figyelt kérdés

Egy csúnyább vagy átlagos srác leszólít, esetleg rátok ír ? Volt már olyan, hogy sikerrel járt valaki veletek akár rövid akár hosszú távon ? Érdemes próbálkozni olyan lányoknál akiket kifejezetten gyönyörűnek találok ?


Igazak azok a sztereotípiák, hogy kevesebben mennek oda hozzátok mert a többség "fél" tőletek ? :) 25/F



2017. jún. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem igazak, engem a környezetem szerint egy erősen átlagos kinézetű de nagyon okos pasi vett le a lábammról :D és imádom :D úgy kezdődött h rám írt egy egyetemi buli után
2017. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi vitt rá, hogy válaszolj neki ? :D Vagy ilyen kedves lány voltál aki úgy kb. mindenkinek adott egy "esélyt" aki kultúráltan próbálkozott ? Vagy esetleg a te szemedben nem tűnt átlagosnak ? :D
2017. jún. 22. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik nekem eddig tetszettek , mások szerint bűn rondák voltak. Én pedig nagyon vonzódtam hozzájuk :D 20/L
2017. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a személyiségük miatt vagy kifejezetten bejöttek külsőre ? :D
2017. jún. 22. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő miatt. De nyilván először a külsejüket vettem észre :)! Aztán pl az előző aki tetszett , tényleg nem volt egy adonisz( nagy orr, hosszabb haj, vézna test), de a humora.. Imádtam és vonzódtam hozzá nagyon:)
2017. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na ezt jó hallani :DD Köszi a válaszod :D
2017. jún. 22. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl aki most tetszik, az mások szerint nagyon ronda és senki sem érti, hogy miért. Még a fiú sem fogta fe igazán, hogy bejön nekem. Pedig nem tudom, hogy ebben mi olyan nagy csoda.. Nem mindenkinek a külső a fontos, illetve ha mégis akkor nem mindenkinek ugyanazt jelenti a "szép" fogalma.
2017. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen a szépség relatív, de azért vannak emberek akiket a nagytöbbség szépnek/átlagosnak/csúnyának talál :D
2017. jún. 22. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából fogalmam sincs, hogy mért válaszolok, hiszen nem vagyok átlagon felüli, sőt. :'D Csak az előző válaszokhoz kapcsolódik. Az előző szerelmem (ami viszonzatlan volt, nem kellettem neki) külsőleg egyáltalán nem jött be, viszont a belsője.... Soha senki miatt nem szenvedtem még annyit, mint miatta, legnagyobb szerelmem volt. Egyébként minden ismerősöm szerint kifejezetten csúnya volt a fiú.
2017. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény :D Köszi mindenkinek :D
2017. jún. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!