Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, még csak csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, még csak csikló simogatást csináltam. De fel akarok nyúlni. Hogy kell neki kezdeni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 21:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Amikor már elég nedves vagy, egy ujjal, körmöd vágd le, mosd meg a kezed alaposan.
2020. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%
A kaktuszt
2020. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az #1-es írta, előtte ápolt kéz, köröm, kézmosás stb. s amikor már elég nedves vagy akkor egy ujjal szép óvatosan, fokozatosan felnyúlsz - a többit úgyis tudni fogod azonnal, érezni fogod mi neked a jó (vagy nem jó). Ez a maszturbáció lényege, haszna (azon kívül hogy jól esik): megismered, felfedezed a saját testedet, reakcióidat, egészségedre :)
2020. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
3%
szerintem hagyd majd a párodra... igyis ugyis fájni fog... valamint igy első szex alkalomkor vérezni sem fogsz... ami gyanúra ad okot... az esetek többségében nem is fogsz tudni elmenni ujjazástól csak ha már szexeltél...!
2020. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
10%
Fussunk össze, segítek! ;-)
2020. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
4 es, nagyon sokan nem véreznek, mi ez a baromság hogy gyanúra ad okot? Milyen gyanúra?? Mikor elvesztettem nem véreztem, csomó embernek nincs vagy szakadozik a szűzhártyája mire oda ér hogy szexeljen. Kicsit tájékozódj mielőtt ilyen baromságokat írsz. És hogy nem lesz orgazmusod, honnan veszed? Jesszus.
2020. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%
Utolso azert nem vérzik mert mar előtte felnyomták maguknak a szabadság szobrot! Ennek is utána lehetne nézni hogy a maszturbáció miatt nem vereznek...
2020. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj egy kis biológiát, vagy ajánlom figyelmedbe ezt a youtube videót: hormonmentes-szakad e a szűzhártya. Miután kicsit tanultál, azután is gobdold meg, hogy mit írsz le, nézz utána, mert baromságokat írsz
2020. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
13%
Jah... kosz kb 15 éve tanulok tudományt 😅😓 neked is ajánlanám hiába vannak ott kisebb lyukak attól még hajszálerek veszik körül a redőnyt! Ezektől a hajszálerektol vérzik! Nyilván aki maszturbál ujjazza magat meg dolgot használ az teljes mértékben átlyukassza és vérezni fog... ezért sokan az elso szex közben nem vereznek! 🧐😬😵
2020. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
Dildot*
2020. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!