Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, még csak csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, még csak csikló simogatást csináltam. De fel akarok nyúlni. Hogy kell neki kezdeni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 21:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
A biológiát neked is ajánlanám! Sajnos hiába hogy nagyon sok témáról nyíltan beszélnek attól meg nagyon sok dolgot felületesen mondanak el...
2020. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%
Köszönöm szépen orvosira járok és van a családban nőgyógyász, rengeteget tanultam erről. Ha valóban lenne tudásod és tapasztalatod, tudnád hogy nem a maszturbáció miatt nem véreznek a nők. Ékes példája vagyok, sose ujjaztam magam első alkalom előtt mégse véreztem. Értem hogy mert férfi vagy biztos jobban tudod, de pl vaginád nincs.
2020. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
10%

Orvosi ra jarsz... oke szép és jó... mióta tanulod 1-2 éve? Nos én ezt már 15 éve kb... azert nem tudományos pályát választottam mert abban nincs penz helyette üzletin Vagyok ami még kezdőként is jobban fizet mint egy orvosnak 10 eves tapasztalattal... 😬😓

Kérdezd meg akkor a rokonodat... hajszálerek amik végig futnak a szuzhartyan na most ha te ezt átszakítod az ujjaddal vagy egyéb segédeszközzel akkor vérezni fogsz ergo első szexnel nem fogsz vérezni... máshogy meg nem igen tud át szakadni (a vér mennyisége változó) az meg a masik hogy a közhiedelemmel ellentétben biciklizés közben nem szakad át mert azert van neki elég szép rugalmassága azaz csak közvetlen behatolás vagy pedig nagyobb erőlködés miatt szakad meg de akkor sem olyan mértékben mint ha egy penisz méretű dolog menne bele!

2020. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

Az hogy te egy példát hoztál fel magadat az nem tud semmit sem bizonyitani mert annak több oksa is lehet miert nem véreztél...

1. Lehet mar el is felejteted mert sokan már elkezdik 8-10 évesen....

2. Lehet egy olyan eset vagy aki már úgy született hogy nem is volt mert ahogy írtad a szuzhartyan vannak lyukak oke persze de van olyan eset is amikor teljesen be van nôve azaz nincsenek lyukak ez orvosi műtést igényel!

3. Lehet egy sokkal nagyobb vagy rendszeres erőlködés miatt pint annyira szakadt át hogy ne vérezzen... (futás lovaglás nem erőlködés... súly emelés viszont az ahol az erő az alhasra és sokszor az ágyékra összpontosul egyfajta Ellen erő lép mert közben a lábaddal tolod magad miközben a súlyt emeled...)

2020. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Oh tehát egyetértesz azzal, hogy sok oka lehet hogy nem véreznek a lányok első alkalommal. Pontosan innen indultunk, hogy nem kell ahhoz dildó, meg ujjazád hogy valakinek ne vérezzen. Köszönöm az eszmecserét és az egyetértést végre
2020. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
9%

De tegyünk hozza hogy a második az szélsőséges eset meg azt is hogy a lányok 70-80%-nak egy dildo szakította át a szuzhartyajat.... ㄷ ezért sem vereznek...

de ez is csak 2 ok az egyik szélsőséges szoval nem kis millió ok...

tehát ki lehet matekozni hogy általában miert nem vereznek...!

2020. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, mondhatna neked akárki akármit se látnád be hogy ez nem így van. Szóval nem győzködlek, mert egy ilyen emberrel nincs értelme beszélni úgy tűnik, sajnálom.
2020. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%
Hat meg jo hogy amikor sokan téveszméknek vannak kitéve azt az ezer eves orvosi könyvekből tanulnak... mar bocs erre nagyon sok példa van hogy valamiről azt hitték hogy ugy van azt pár evvel kesobb hoppá mégsem... én elmondtam tudományosan az érveimet amit ha nem látsz akkor sajnos nagyon messze vagy még az orvosi pályafutásától...!
2020. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%
A tudományos érvei azon alapulnak, hogy szerinte a szűz lányok 70-80 % dildóval masztizik, emiatt nem vérzik. Na ez a téveszme. Nem hinném, hogy nagy tudós karrierje alatt, kikérdezett minden szűz leányt a bolygón. Azt gondolom, hogy csak mert gondol valamit az nem úgy van, kedves idegen aki tudósnak képzeli magát, de úgy tűnik semmit nem tud. Sose keverdtem egy komment háborúba, vagy veszekedésbe, de elképeszt az emberi ostobaság néha. Kicsit tényleg tessék utánanézni, olvasni hogy us működik ez, nem csak kamuzni névtelenül:) semmi gond, hogy nem tud valamit, csak ne tessék rossz dolgakat híreszteleni, tényleg fontos az oktatás. Nem elég cdak képzelni valamit. Minden jót kívánok
2020. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
12%
... persze persze... ez is elég gaz hogy kijelentesz valamit aztán saját magadra tojsz... 😅😂 ez am a szép doktori karrier kezdete... 😓😂😅 remelem sosem kerülök a páciens szerepébe nálad...
2020. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!