Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond ha prostival ezt próbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha prostival ezt próbálnám ki? Persze a beleegyezésével, nem okozva neki kárt vagy problémát.

Figyelt kérdés

Megbilincselném a kezét, esetleg összekötném a lábait, én leülnék, ő letérdelne, és következne egy "kényszer" francia. Többszös is, amíg "rá nem unok".


Nyilván nem mennék át kínzásba, közel sem az a célom, csak valamiért a koncepció tetszik.



2020. máj. 6. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb prosti ebbe nem menne bele. Félnének, hogy megfojtod-e őket.
2020. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném azt a prostit, aki bevállalná ezt 20.000 forintért. Ehhez több százezret kell fizetned. El vagy tévedve a prostik világában, de nagyon.
2020. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam hogy apróért kérnék ilyet. Amúgy csak elméleti, nem készülök effélére, csupán érdekel. Gondoltam arra én is hogy félnének, szinte lehetetlen dolog.
2020. máj. 7. 00:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz rá vállalkozot. (Lehet, hogy elötte ki kell épiteni a bizalmat!!!!)
2020. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze tuti van aki vállalná, de az szerintem 5000/1 lenne max.
2020. máj. 7. 00:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele is megy, a stricije a szokottnál is közelebb lesz, mert mi van, ha előtör belőled a szexuálpszichopata? :)
2020. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na igen. Érzelmekkel rendelkező embernek nehéz ilyet úgy kiviteleznie szerintem hogy nyugodt maradjon és élvezze is közben.
2020. máj. 7. 00:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó hírem az, hogy egy bevállalós barátnő, aki bízik benned, lehet hogy benne lenne. Persze "kamu bilinccsel" vagyis olyannal, amiből ki tud bújni ha kell.
2020. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem hangzik rosszul. Nekem nem gond ha tud szabadulni, csak az illúzió kellene, hogy én irányítok teljesen.
2020. máj. 7. 00:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet csak a régi törzsvendégeinek vállal egy prosti, random idegennel nem fog ilyesmibe belemenni.
2020. máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!