Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsinek találom az átlagférfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek találom az átlagférfiak szerszámát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapokig együtt voltam egy afroamerikai férfival, nála megszoktam a nagy és vastag szerszámot. Azóta próbálkoztam több pasival is, de mindegyiknek vagy kicsi volt vagy vékony vagy ez a kettő együtt. Félek hogy nem fogok megfelelő férfit találni, hosszútávon, családilag ilyesmi viszont inkább európai férfit szeretnék. Visszaállnak majd az elvárásaim?

2020. máj. 9. 15:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb biztos, vagy egy kicsit lejjebb adod az igényedet.
2020. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én lejjebb adnám agyilag, de egyszerűen nem jó, nem kívánom. Volt amit meg is mosolyogtam (sajnos, már megbántam).
2020. máj. 9. 15:43
 3/29 anonim ***** válasza:
Csak az a gond ezzel, hogy amíg nem kerültök ágyba, addig nem fogod tudni hogy mekkora.
2020. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az ágyig eljutottunk, vagy hát volt, akivel ilyen félutas megoldás volt... Kétszer ki tudtam húzni magam és nem lett semmi, én nem tudom nem is akarom megjátszani magam. De megbántani sem szeretnék senkit.
2020. máj. 9. 15:47
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Ismerkedhetünk (21 cm)
2020. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mekkora méret, ami számodra megfelelő?
2020. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedni szeretnék, köszönöm.
2020. máj. 9. 15:48
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Menj vissza amerikába és megoldódik minden gondod...
2020. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha a négerek bejönnek, akkor miért is nem megfelelő számodra családalapításra? Jah várj. Mert dugni jó ha naggyal teszik meg, de mondjuk hogy kapj egy megjegyzést hogy néger a férjed akit mellesleg szeretnél,hiszen a férjed lenne és a gyerekeid apja, akkor az a kényelmetlenség már nem érné meg neked.
2020. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Pontos számot nem tudok mondani, olyan 18-19 centi lehetett, olyan vastag mint egy jobb kígyóuborka és olyan masszívan kemény volt, amit előtte és utána sem láttam soha.
2020. máj. 9. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!