Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsinek találom az átlagférfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek találom az átlagférfiak szerszámát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapokig együtt voltam egy afroamerikai férfival, nála megszoktam a nagy és vastag szerszámot. Azóta próbálkoztam több pasival is, de mindegyiknek vagy kicsi volt vagy vékony vagy ez a kettő együtt. Félek hogy nem fogok megfelelő férfit találni, hosszútávon, családilag ilyesmi viszont inkább európai férfit szeretnék. Visszaállnak majd az elvárásaim?

2020. máj. 9. 15:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem amerikai volt, hogy afroamerikai. Nem a bőrszínnel van gond, hanem a kultúrával. Úgy érzem egy kínaival sem tudnék családilag együtt lenni mert másban nőttünk föl más számít. Mint írtam, hónapokig együtt voltunk, én soha nem kaptam semmilyen beszólást. Nem a bőrszín a lényeg, ugyanez lehetett volna egy fehérbőrűvel is, akinek nagy... Kár volt beleírnom.
2020. máj. 9. 15:52
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Az afroamerikai az amerikában élő fekete ember. Ha nem amerikában élt akkor nem afroamerikai. Azok mind oda valósiak ám.... 😁😀😂😂
2020. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Liz* ***** válasza:
100%

Te most komolyan a szerszámok mérete alapján választasz párt?

El tudom képzelni, hogy van egy rendes pasi, udvarol meg minden, eljuttok az ágyig és kineveted mert lehet hogy "csak" 15-17cm... most csak találomra.

Fel sem merült benned, hogy nem a férfiakkal van a probléma, hanem a te igényeiddel?

2020. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Promiszkuitás. Kefélsz fűvel-fával, és aki megfelelő pénisszel bír, azzal párkapcsolatra törekszel. Vagy: szexuálpszichológus.
2020. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jönne be a kultúra akkor miért is voltál vele hónapokig? Bocsi, de attól hogy valaki néger még nem fog neked afrikai ruhában dobolni reggel és kecskeáldozatot bemutatni a kertben. Aki ideköltözik, vagy itt születik, azok felveszik ezt a kultúrát és ezeket a szokásokat. Eléggé kezd körvonalazódni, hogy itt veled van a baj.
2020. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
97%
Akkor marad a 20 cm- es kígyó uborka...nem néz meccset, nem sörözik, nem leszel terhes tőle, nem fog megcsalni, sem elválni tőled, és mindig találsz belőle fiatalt😁😁
2020. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kamu az egész....
2020. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

Igazán ostoba nő lehetsz, ha pont a péniszméret az, ami miatt félelmed van, hogy nem találsz párt magadnak, amikor ezer más oka is lehet annak, hogy egyedül maradsz.

Szerintem kamu kérdés, vagy tényleg buta vagy.

2020. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Kicsinek találom az átlag nők agyát.
2020. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%
Keress olyat akinek nagy van. Nem csak feketéknek vám nagy, akkor sem, ha köztük gyakoribb.
2020. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!