Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsinek találom az átlagférfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek találom az átlagférfiak szerszámát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapokig együtt voltam egy afroamerikai férfival, nála megszoktam a nagy és vastag szerszámot. Azóta próbálkoztam több pasival is, de mindegyiknek vagy kicsi volt vagy vékony vagy ez a kettő együtt. Félek hogy nem fogok megfelelő férfit találni, hosszútávon, családilag ilyesmi viszont inkább európai férfit szeretnék. Visszaállnak majd az elvárásaim?

2020. máj. 9. 15:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
te sem lehetsz egy Palvin Barbi,el ne szállj már magadtól...
2020. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem akarok a volt párkapcsolatom részleteire kitérni, ugyanis ez nem tárgya a kérdésnek. nem szerszám alapján választok, de ha nem jó a szex, ha a dolog látványától is elmegy a kedvem akkor nem fogom megjátszani magam. Márpedig nekem fontos a jól kielégítő szex. A kérdés csak annyi, hogy ha hozzászokott az ember a nagyobb mérethez utána visszaállhatnak-e még az igényei. Nem kell túlbonyolítani.
2020. máj. 9. 19:27
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem lesz már soha elég a kisebb méret. Csak találsz majd valakit akinek nagy van.
2020. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Azért az inkább a kivétel szokott lenni.
2020. máj. 9. 21:02
 25/29 Liz* ***** válasza:

De te magad is így fogalmazol... hogy igény, meg elvárás. Vagyis te igényled és elvárod egy férfitől, hogy kígyóuborka legyen a gatyába, meg is mosolygod, ha kisebb. Szóval könnyebb lesz, ha beismered, hogy igen te sajnos ez alapján választasz. Amíg te magadba rendbe nem teszed, hogy ezzel a felfogással nem lesz normális kapcsolatod és szexuális életed, addig a gyakorin se várj sok segítset.

(Csak így zárójelbe egyébként ajánlom figyelmedbe az intimtornát.)

2020. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Miért milyen szinonimát szeretnél arra, hogy testi vágy? Korábban írtam, hogy aggyal tudom a dolgot, de a testem úgy reagál, ahogy. Ne legyél már felkete -fehét, nem szex alapján választok, de szex alapján IS. Ahogy nem csak külső alapján, nem csak humorérzék, nem csak kultúra, de ezek mind-mind benne vannak. Nekem a szex fontos, ezt le írtam korábban, de nem az egyetlen.


Erre az oldalra csak funkcionális analfabéták járnakik akik olvasnak, de értelmezni nem tudnak?

2020. máj. 10. 08:41
 27/29 anonim ***** válasza:
Simán találsz 18-20 centiset itthon. Igaz ez csak kb 10-20% lehet. Vegyél a pasinak ajándékba péniszpumpát! Az enyém csak 16/4,5 de ha kapnék pumpát akkor használnám de magam nem venném meg 50-ért...
2020. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A nagyobb mèret az 20 cm felett kezdôdik, ùgyhogy a feka palid, nem lehetett egy nagy durranàs. Amúgy te biztos làny vagy?
2020. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A feketéknek átlagban nem nagyobb, tudok linkelni mért(!) kutatásokat.
2020. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!