Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki a párjával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a párjával mindig gumi nélkül szexel, de szed fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, előnyök, hátrányok. És nem szoktatok félni, hogy becsúszik egy baba? Vagy nem véd megfelelően a tabletta.
2020. máj. 10. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oka annak, hogy szedem a tablettát. Nem volt eddig semmi baj, 3 éve több kapcsolaton át.

Ha rendszeresen szeded, terhesség ellen nem kell más.

Ha kimarad/későn veszem be, akkor az útmutató szerint járok el. Egyszer volt kérdéses esetem, akkor vettem 72 órás tabit, de valahova eltettem, nem vettem be és nem is lett semmi...

Szóval csak ajánlani tudom, ha semmi betegséget nem tudtok elkapni egymástól, ez elég. Bizonyítottan véd.

2020. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

HA rendesen szeded nem csúszik be.Vannak olyan nők,akik esküsznek,hogy már pedig ők igenis helyesen szedték,DE baba lett...igen becsúszhat,ha pl kihányod,hasmenésed van,vagy mellette valamilyen gyógyszert szedsz,amúgy meg nem.

Én egy évig szedtem,kb 10 napi szedés után már elment bennem a barátom és semmi bajom nem volt.Hátránya annyi,hogy depressziós lettem tőle és migrénem van.

Előnye nekem annyi,hogy percre pontosan jön meg,3 napig tart maximum,az alhasi görcs kb zéró,egy pattanás nincs az arcomon nagyon rég óta,meg rohadtul kényelmes,nem az van,hogy "ja bocsi mégse lehet semmi,mert nincsen gumi" 22l

2020. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!