Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek hogyan jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek hogyan jobb a szex? Gumival vagy nélküle? Szoktatok gumival szexelni vagy inkább tablettát szedjen a nő?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
CSAKIS GUMIVAL!
2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Hogy jön ahhoz egy férfi hogy megmondja a nőnek hogy szedjen tablettát?

Azt majd ő és az orvosa eldönti. Nem mindenki bírja vagy akarja.


Egyébként a többség nem szereti, de egyébként nem értem ezt a hisztit, az én exem is folyton nyafogott érte de minden alkalommal el tudott élvezni...érdekes....Megy a nyafi, de orgazmus azért van...

2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Nekem teljesen mindegy csak akarjon szexelni mindig velem. Van itt ilyen nő?
2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Megfelelően megválasztott gumi esetén hajszálnyi a különbség, de gumi nélkül egy kicsit jobb persze. Nekem nem azzal van bajom, hogy rajtam van a gumi és sokkal rosszabb lenne, hanem a felhelyezéssel. Most hiába semmi megalázó nincs benne, de ezt leküzdhetetlenül így érzem, meg hogy nagyon kiszolgáltatott vagyok, mikor akarnám felhelyezni. Ezért zömmel le is lankad ilyenkor. De ma már nem lennék hajlandó gumi nélkül csinálni. Régen mindig anélkül csináltam, mert szedtek tablettát, de tényleg nagyon veszélyes. A megoldás amúgy a lány lehet a felhelyezés problémájára. Tapasztaltam olyat, hogy egy szempillantás alatt fel is rakta nekem, észre se vettem, hogy mire készül. Mire felfogtam a dolgot, már rajtam is volt, a gumi is, meg a lány is.
2018. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
2-esnek meg üzenném, hogy a férfiak nem nők. Valószínű azért megy a nyafi, mert az oda vezető utat nem élvezik tőle igazán, az az orgazmus meg nem olyan mint nálatok. Lehet az igen enyhe is és kényelmetlen. Nincs farkad, nem tudod hogy mit érez a másik, így ne akard megszakérteni!
2018. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha lehet akkor kerülöm a gumit. Nem volt még olyan izgató nő az életemben akivel el tudtam volna menni gumival. Engem az lelohaszt. Nem tehetek róla. Az érzés is teljesen más. Ha csak a fogamzásgátlás a cél akkor a gumi szóba sem jöhet.

35F

2018. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem gumival izgatóbb.

F

2018. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nélküle jobb.
2018. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
38%
csakis gumi nélkül beleélvezni a n&niba
2018. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván a férfiak többsége gumi nélkül szereti. Viszont van hogy màssal nem lehet, mert a làny nem szedhet gyógyszert, ahogy én sem.
2018. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!