Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt még sosem báratnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még sosem báratnőm ezért még csak párszor szexeltem. De még sosem tudott tőlem élvezni egy lány sem. Ez mennyire gond ha lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb gondot nehezen tudnék elképzelni...
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz nyugi. A nőknek kell egy érzelmi kötődés az orgazmushoz, ami egy buli utáni piagőzös alkalmi szexben nem nagyon van meg. Ha meg szextől nem tudna mégse elvélezni, ott a kezed és a nyelved.
2020. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat nem csak a szexről szól, de egy egyéjszakásnál kevésbé tudtok összeszokni
2020. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez most még gond, viszont ha lesz egy barátnőd, feltételezhető, hogy többszöri alkalomról beszélhetünk.

Próbáld meg felfedezni a testét, hogy mire-hogyan reagál, mi az, ami tetszik neki. A hosszú előjáték is csak rásegít arra, hogy egy nőnek orgazmusa legyen.

Próbálkozni kell :) szerintem első 1-2 alkalmat személy szerint elnézném, ha nem lenne orgazmusom, viszont tényleg figyelj oda és próbálkozz :)

2020. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég ideig időztél a nyelveddel odalent? :) Mert van akinek azért kell egy kis idő az orgazmusig. Ha már gyorsabban kapkodja a levegőt közel jár hozzá. Remélem segítettem. 23/L :)
2020. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég baj, mert lehet az alkalmi kapcsolataid is csak ezért maradtak alkalmiak.
2020. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden lánynak máshogy jó, szóval még ha az alkalmi kapcsolatokban sikerrel jártál volna sem lenne garancia, hogy majd a tartósban működni fog minden (csak egy példa- én utálom, ha nyalnak, oráltól meg ujjazástól sem élveztem el sosem, és kifejezetten zavarónak élem meg, ami kizökkent és elveszi a hangulatot. Más meg csak így tud elélvezni, és rajong az egészért).

Egyébként szerintem minden kapcsolat elején van egy kis összeszokási idő, amikor nem az a lényeg, hogy azonnal földrengető orgazmusokat éljetek át, hanem megismerjétek egymás testét, habitusát, rájöjjetek, kinek hogy jó. Nekem minden pasimmal másképp volt jó, szóval még abból sem tudtam meríteni, hogy az előzőekkel hogyan csináltuk, saját magam is "tanulni" kellett minden új partnerrel.


Illetve alkalmi szex alatt sosem volt orgazmusom, míg tartós kapcsolatban jellemzően egy aktus alatt több is összejön, szóval még ez sem garancia semmire. Mikor barátnőd lesz, majd összeszoktok ti is, teljesen másképp áll hozzá az ember egy olyan szexhez, amikor tudja, hogy ez csak ennyi és másnap már egymás nevét is elfelejtitek, mint egy olyan szexhez, amiről tudni lehet, hogy nem ez volt az utolsó.

2020. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!