Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt mindig azt írják a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindig azt írják a lányok, nők, hogy jobban szeretik az átlagosabb, vagy akár kisebb pénisz méreteket. Akkor élőben, az én nagy méretemre miért reagálnak mindig pozitívan?

Figyelt kérdés

És olyankor miért mondják azt, hogy még sosem láttak ekkorát, és hogy örülnek neki?

Sőt, bár ez nem gyakori, de olyan is többször előfordult már, hogy azt mondták, hogy utálják a kis méretet...


Nyílván ezek szubjektív vélemények, na de hogy fordúlhatott elő, hogy még sosem találkoztam olyannal aki azt mondta volna, hogy "ez bizony nekem túl nagy, a kisebbet szeretem, bocsi!"?!


Mert itt mind a nők, mind az állítólagosan nagy pénisszel rendelkező férfiak ilyeneket szoktak írni, hogy "bárcsak kisebb lenne a farkam, így senki nem akar velem szexelni, ez egy átok", stb.


És nem, NEM felxelni akarok a méretemmel, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy ez nem teljesítmény! És nem is itt keresek partnert!

Csupán választ szeretnék kapni erre a kérdésre.


Ha a lányok, nők többnyire esetleg a nagyobb péniszt szeretik JOBBAN, azt miért nem lehet akkor bevallani (HA így van?)? Mert én például bevallom, hogy jobban szeretem a szűk, rózsaszín, babapuncit, mint a tágabb, barnás, salátát... Ettől függetlenül nyílván utóbbit is szeretem és nem baj, ha valakinek olyan van, nagyon nem ez fogja eldönteni hogy szívesen lennék e vele!

És abszolút tisztában vagyok vele férfiként, hogy a férfiak többsége ezzel pont így van ahogy én. Egy kisebb részük pedig jobban szereti a salátát, nyílván ilyen is van.


Csak nekem full hihetetlen az a sztori, amit itt mindennap látok, mind férfiaktól mind nőktől, hogy azért nem jön össze a szex, mert a csaj meglátja a nagy péniszt.

Én azt gondolom, hogyha egy nem szűz lánnyal, már eljutunk odáig, hogy akarjon velünk szexelni, akkor nem fog kihátrálni, egy esélyt bizony legalább adni fog.

De nekem speciel az a tapasztalatom, mint már írtam, hogy pozitívak a reakciók a nagyra...



2020. máj. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

És ezt a homoszexualitás kategóriában fogod szerinted megtudni? 🤔🤔


Amúgy meg attól függ kinek mi a nagy 😅 A nagy puncisok biztos pozitívan reagálnak a nagy farokra, a kis szűk puncisok meg előre rettegnek, hogy fájni fog mint egy karóba húzás 😬😬

2020. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Hát igen, véletlenül félre nyomtam.

Utána sem vettem észre, pedig már van ellenőrzés. Remélem majd átteszik és nem tőrlik.

2020. máj. 15. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

passz

szép látvány de mivel tudom h nekem mi a kényelmes és jó ezért max kézimunkát kapnál...


nekem bőven elég egy 15cm hosszú éppen picit vastagabb modell

a nagyobb már fáj

2020. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is a nagyot szeretem, 18 centi alatt nem szívesen..
2020. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Oh, barátom ha teljesen átlagos méreted lenne, de ahogy használod azzal lenyűgöződ a partnered akkor arra is azt mondaná, hogy fantasztikus meg sosem látott szebbet (főleg ha szeret is a lány). Nem a méret teszi a péniszt, hanem az hogyan használják meg legfőképpen az ember aki körülötte van.
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
42%
Én is a nagyot szeretem.A pici nem jó.Kb 18 -20 cm az ideális számomra. A kisebbet nem szeretem. És vastagsága is legyen mert egy cingár(vékony) farokkal se jó játszani. De túl nagy se legyen a farok.
2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt is gyakran olvasom, de ám ez is csak egy olyan dolog, ami jól hangzik... Lehet valaki jó vagy rossz az ágyban, de nem azon múlik, hogy "jól használja" e a farkát.

Azt ki-be kell tologatni, ennyi :D

Nyílván, ha nagyobb, akkor nem észnélkül tövig nyomni, hirtelen, a leggyorsabb tempóban, de akinek van egy kis tapasztalata, az nem tudja rosszul "használni".

2020. máj. 15. 18:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nagy ördöngösség.
2020. máj. 15. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én alapból kisebbet szeretem mert elég szűk a puncim de hát nyilván nem mondom az a már álló farkú csávónak, hogy túl nagy, vedd vissza a gatyád. Na meg meg lehet azt is oldani, ha jól tolja tövig. 21L
2020. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!