Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt hogy barna baleset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy barna baleset történt amikor passzív voltál?

Figyelt kérdés

Mit tettél/tettetek utána? Mi volt a partnered és a Te reakciód?


Akár alkalmi, akár párkapcsolat.


F/27/aktív/uni



2020. máj. 14. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Még nem voltam pasival így, de nővel, fordítva igen. Megtörtént, nem nagy dolog, el kell menni lemosni. Benne van a pakliban ha oda dugod


27/f/bi/p

2020. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahol fűrészelnek ott hullhat a forgács :) akkor is ha kimosod előtte, az anál ezzel jár (ettől még mosd ki, nagyságrendekkel csökkenti a csoki kockázatát de kizárni nem lehet teljesen).
2020. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Előfordult persze

Aktív vagyok, nekem nem probléma hisz benne van a pakliban.

Volt aki megjegyezte hogy ezért őt elhagyta a párja.

2020. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ftf1983 ***** válasza:
90%
Ez simán megtörténhet ahogy ezt már mások is leírták. Aki ezért balhézik az kretén.
2020. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyetlen egyszer volt velem ilyen, de teljesen jól kezelte az exem. Kiment, megmosta és ennyi. Nem drámázott. Én viszont rosszul éreztem magam miatta és annyit mondott hogy,, a segged szexuálom, nem? De. Akkor nincs miről beszélni."

25Uni

2020. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a párom a passzív. Ő valahogy mindig elintézte eddig, hogy ne legyen baj, de jobban szeretem annál mint hogy ebből gondot csináljak.
2020. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Amíg van víz és szappan.......nem számít. Ahogy mondani szokták, "benne van a pakliban"
2020. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Velem egyszer történt meg, ráadásul a híg fajtából. A srác csak röhögött, mondván vele is előfordult, folytatni is akarta, én viszont majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Legalább megnéztük helyette a Thor: Sötét Világot.:D

28/uni

2020. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!