Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szexeltetek már meleg pasival, mert tudni akartátok, sikerülne-e, felizgatnátok-e eléggé? Ha igen, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Meleg pasi nem szexelne nővel...
2020. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem,de egy meleg nem is szexelne velem
2020. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
En meleg vagyok, de kiorobalnam egyszer azért nővel is. 28f
2020. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen meleggel nem tud nő dugni, mert nem izgul fel rá (ahogy heteró pasi sem másik fickóra), ha valaki igen akkor az meg már nem meleg/hetero hanem biszex.
2020. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem értek egyet. melegnek tartom magamat, de csinálnám lánnyal szívesen, de csak széppel és vékonnyal. Ettől nem vagyok bi.
2020. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
#3, #5: márpedig ezt hívják bi-nek. Aki hetero vagy meleg az egyértelműen csak egy nemhez vonzódik.
2020. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
nem, biszexuálissal igen
2020. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
# 6 Egy kép egy női testről nem indít be, egy szép izmos pasi képétől 10mp-n belül merev leszek. Szerintem a kíváncsiság természetes, akár az is, ha egy hatero pasi kipróbálná, hogy leszopja egy meleg pasi. Lehet, hogy nem működne nővel, de a kíváncsiság mennem van, mint ahogyan fentebb olvastam másban is.
2020. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Én is kíváncsi lennék milyen nővel, képzeletben már össze jött, csak az baj, hogy rosszul leszek a vagina látványától.
2020. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Még az egyetem alatt rámindult egy csoporttársam, mindenáron le akart velem feküdni. Hiába küldtem el a pïcsábA, tovább próbálkozott. Megpróbált az mindent h feluzgasson, de sikertelenül. Mikor vele meg pár haverral piáltunk, bepróbálkozott, lesmárolt, én meg konkrétan szájba okádtam, mert nem bírom a piát és hozzámért a csöcse. Utána nem próbálkozott. Aki meleg® az nem fog nõvel szexelni. Erre vannak a biszexek.
2020. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!