Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anotalkon mindenki kanos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon mindenki kanos vagy drogos?Léteznek ott normális emberek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én régen próbáltam normálisan beszélgetni ott, hát 1-2 naponta jó ha max 4-5 lánnyal tudtam normálisan elbeszélgetni


amikor perverzebb dolgokat írtam, akkor több hosszú értelmes, erotikus vagy más témájú beszélgetés alakult, van akivel facebookon folytattuk a beszélgetéseket

2020. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ott. Pedok foglalták el az ano talkot.
2020. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én ott ismertem meg a barátomat, és már fél éve együtt vagyunk, szóval ki lehet fogni normálisakat is :D

18/L

2020. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
3 Hát hogyne. Legenda ez is.
2020. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

A 3as igazat mond

Van itt egy csaj anettötö ő is ott pasizott be

2020. máj. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen mindenki ano talkon, amikor félévig 0-24ben nyomtam és alig volt normális ember. Mindenki, korod, hogy hívnak, van snaped, mit csiálsz köszönés után, bi vagy.. Azok normálisok is fb után eltűntek, akivel még tartottam a kapcsolatot letiltott. Maradékkal tali sem lehetett. Pedig 18 felett minden korosztályban volt lány. De persze itt gyakorin mindenki abba a 0.0001% ba van, hogy összejött. Fogadok spontán lépett fel 1x. Mindenki tud legendázni itt, csak én a tiszta tényeket mondom.
2020. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én évekig jártam ide több ex, találka, levelező partnerem volt

anotalkról 3 facebook ismerősöm van


F

2020. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
A pedók melegágya az anotalk, nem véletlenül akarták már jó párszor megszüntetni. Hogy mindezt elkerüljék (már mint a megszüntetést) módosították a felhasználási feltételeket. Nem mintha érne is bármit, vagy védené a naiv, befolyásolható fiatal kis csajokat a manipulatív pedóktól.
2020. máj. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!