Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha én még nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én még nem szeretnék levetkőzni meztelenre, nem engedem odanyúlni, szóval lassabban szeretném?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ez az első párkapcsolatom és sosem voltam még férfival korábban, így mindent most élek át először. A korom miatt azt szokták gondolni az emberek, hogy már rég nem vagyok szűz vagy, ha az is vagyok, akkor is biztos minél hamarabb túl szeretnék már lenni rajta és mindent gyorsan ki szeretnék próbálni. Ez részben igaz, mert nyilván kíváncsi vagyok és kívánom a párom, de nekem szükségem van az időre és fokozatosságra. Például az első csók is csak hetek után történt, holott a párom már az első egy-két randin kezdeményezni próbálta. Ugyanez van a szex terén is. Én szeretnék lassabban haladni, először csak simogatni egymást ruhában, max. alányúlni, összebújni, dörgölőzni stb., szóval pettingelni és majd lassan áttérni a szexre. Viszont a barátom mindig egyből vetkőztetne vagy nyúlna a bugyimba, húzza le stb., amit én nem szeretnék. Erőltetni nem erőlteti, megérti és tiszteletben is tartja, amit mondok. Csak látom rajta, hogy neki ez annyira nem tetszik és ettől én is kicsit gázul érzem magam, hogy most felnőttként tényleg nem engedem benyúlni a bugyimba, ruhában ülök az ölében stb., mint valami kislány.
2020. máj. 19. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem baj!
2020. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!