Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Betegesen nem tudom elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen nem tudom elfogadni a molett testalkatomat, emiatt nem tudtam fogadni a férfiak közeledését, így még csók sem volt, mit tanácsoltok? 23/L

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok bukva :(

Ráadásul én érzelmi alapon mukodom, így képtelen vagyok a szexre akárkivel

Annyira nem tudom magam elfogadni, hogy a lelki okok miatt 20 évesen aknés heges lett az arcom és hiába fogytam le egyszer 30 kilót, visszajött



2020. máj. 19. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mennyi cm/kg vagy?
2020. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
165 cm és 100 kg
2020. máj. 19. 23:31
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ilyen súlyos önbizalom hiánnyal az a baj nem is egyszerű az ismerkedés...


mennyire vagy molett és mi okból?

azért 30 kiló fogyás elég szép, még ha vissza is jött végül

valami egészségügyi problémád van?


most ne a szexre fókuszálj, mi az amire vágysz? amit szeretnél elérni?

2020. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
így van,legyen egy cél amit elérhetsz,és kezdj el érte tenni. kerüld azokat a problémákat,vagy inkább oldd meg,amik miatt visszaszedted azt a 30-ast. Akard a változást,ez lenne a lényeg na meg hogy tegyél érte.
2020. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp szakember segítsége kellene és életmódváltás, akkor nem jönne vissza ami lement. Egyébként sem egészséges ez az állapot, de magad miatt akarj változni, ne külső visszaigazolásokat várj.
2020. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagyon molett vagyok

Nincs egészségügyi problémam,de 8 éve középiskolaban bántalmaztak az osztálytársaim és nem tudom feldolgozni

Azt szeretném elérni, hogy szeretném végre normálisnak érezni magam

2020. máj. 19. 23:43
 7/23 A kérdező kommentje:
4. Köszi
2020. máj. 19. 23:43
 8/23 A kérdező kommentje:
6. Már voltam pszichológusnal és nem tudtam feldolgozni azt ami a középiskola alatt történt
2020. máj. 19. 23:44
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi történik? Teszem azt, nekem tetszenek a telt csajok. Mondjuk, egy közös haveri társasággal vagyunk és bepróbálkozok nálad. Egyszerűen elküldesz vagy hogy utasítasz el?
2020. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Fogyjál le akkor. Kérj segítséget hozzá.

Nézz szét reddit-en vagy hasonló fórumokon, keress a lefogyás sikersztorikat, olyan kerek dagi lányokból lett bombanő, hogy én férfi létemre, akinek semmi ilyen testalkati "bajom" nincsen motivált kissé, hogy sportoljak.

2020. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!