Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, hogy belekezdjek-e....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy belekezdjek-e.. Rosszlányok vagy ne rosszlányok?

Figyelt kérdés

Eléggé hosszú story, de annyi a lényeg, hogy szüleimmel élek, van munkám, de 140k-t keserek fixen.. 20 éves koromra már kissé cinknek érzem, hogy itthon lakom még és nem saját albérletbe amit abból a pénzből fizetek amiért megdolgozom.. Szeretem a munkám és jó is mert 6 órás meló és nem nagyon megterhelő. De! A mostani albérleti árakhoz képeket semmit nem keresek.. Itt jön a kérdés, hogy akkor miért nem költözök össze valakivel.. Egyedül szeretnék lakni, független lenni, stb.



Eléggé szeretem a szexuálitást, ismerősöm mondta (és nem csak ő), hogy miért nem megyek fel rosszlányokra..

Csak nem bízom abban, hogyha egyszer teljesen törölni akarom magam akkor a képek nem maradnak-e meg. Meg nekem ez a felvenni a telefont és úgy egyeztetni a vendéggel nem hiszem, hogy azt bírnám. És kell a pénz... Ha lenne forgalom elég jól keresnék vele ahogy számoltuk az ismerősömmel.


Légyszi segítsetek... Nem nézzetek le emiatt. De tudom az már elég durva ha már ilyen dologban kell gondolkoznom, hogy ezt elkezdjem.


Ui:még mielőtt valaki belekötne, hogy miért nem váltok munkát.. Érettségivel rendelkezem. Ennyi. Gyárba nem szeretnék dolgozni.



2020. máj. 20. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menj krvának
2020. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha 40 éves leszel ? Majd akkor mész el a gyárba dolgozni ?


Csak azért kérdezem, mert bármit is gondolsz, nem tudsz annyit összegyűjteni, hogy utána már csak abból élj a hátralevő életedben

2020. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

minden nő a lába között szakmával születik, de van aki tovább tanul :D


a prosti lét a könnyebb út, nem akarsz megdolgozni a pénzért, csak szétrakni a lábad és dől a lé

ilyen mentalitású csaj sokaknak nem kell aki nem képes semmiért megdolgozni rendesen, csak a könnyebb utat választja, vagy feladja


de ez a te döntésed, te életed, te boldogságod

ha te ilyen vagy, akkor mi tart vissza? ott a lehetőség, ne érdekeljen más mit gondol, ha bevállalod ilyen feltételekkel és számolsz a következményekkel ami neked okés, akkor jöhet a könnyebb út a pénz a testedért cserébe

2020. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el, csak utána ne panaszkodj, ha úgy is kezelnek.
2020. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amit a netre kitesznek az ott is marad - majd szembejön veled a napisz..ron. S mit írsz majd a CV-dbe, prosti voltam x évig? :D


Arra már gondoltál hogy ha a telón nem tudsz a kuncsafttal egyeztetni, akkor mi lesz amikor majd élőben megjelenik? Belevághatsz, elkezded, jönnek a kuncsaftok szép sorban, majd azok is akik "mi majd megvédünk kislány, de mostantól nekünk dolgozol", te meg 30 éves korodra egy szétdrogozott agyú, saját öreganyjának kinéző roncs leszel. Szép karrier. Ha egyszer belemászol nem nagyon jössz ki többet belőle.

2020. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most jó gondolatnak tűnik, de amint szélesedik majd a látóköröd és fejlődik az agyad, annál jobban menekülhetnéked lesz az egészből, viszont nem fogod tudni visszaállítani az előző életed. Mekkora függetlenség az, hogy folyamatosan alá kell rendelned magad, a szexualitásod, a tested a vendégeknek. Cseberből vederbe esete.
2020. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a karrierépítésen kell gondolkoznod. El kell végezned egy szakmát. A szakemberekre óriási igény van, 1-2 éves képzésekkel már nagyon jól tudsz keresni. Vagy ha elég kitartó vagy, akkor egyetemre is lehet menni, sokan a 30-as éveikben kezdik el, nem vagy elkésve.


De ha büdös a munka, akkor csinálj amit akarsz. De ha még képeket se raksz fel magadról, akkor legfeljebb az út szélére mehetsz, ahol szophatsz 5 ezerért.

2020. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Na itt az aduász.


1. Ha prosti akarsz lenni, ahhoz saját lakás kell. Mert egy kibéreltben ezért igencsak problémákba ütköznél.


2. Magyarán olyan tulajt kell keresned, aki támogatja neked, hogy prostitúciót végezz a lakásában. Ennek fejében el fogja kérni a bevételed felét, ha normális. Striciskedni fog.


Keress magadnak inkább egy sugar daddy t.

2020. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8., ez nagyon nem igy van, a legtobb lany berelt lakasban dolgozik es a berlo nem is tudja, hogy mivel foglalkozik.


Menj el a beszamolok.com oldalra, sokkal mrgbizhatobb, mint a rosszlanyok, es ott van hirdetoi zart forum is, eleg sok tanaccsal, hogy kezd, mire figyelj.

Eleg gyakori, hogy ket-harom lany egyutt berel nagyobb lakast, ez arra is jo, hogy beletanulj.

Lakasos lanyoknal nincs futtato (sajat tulajdon/berlemenybe be sem teheti a labat, es onnantol nem egy egyszeru fizikai bantalmazas, hanem betores, maganlaksertes a vad, sokkal tobb evet kockaztatnanak. Plusz ilyen helyek nincsenek is leosztva, ez nem az utca. :) ), azt csinalsz, amit akarsz, de az lehet, hogy a lanyok a betanitas alatt kernek par szazalekot, de barmikor donthetsz ugy, hogy abbahagyod vagy eppen kulonkoltozol sajat berelt lakasba.


Abban igazuk van a fentiekbek, hogy nagyon esszel kell bannod a penzzel, hogy ne verd el, mert kesobb nagyon hianyozhat, ha ott allsz idosebben es ugyanugy munka nelkul. Eleg sok lany elszurja ezt...

2020. máj. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szeretnék segíteni Neked. Ha már úgyis vonz ez a dolog szerintem inkább web kamerázz. Vannak olyan oldalak, ahol használhatsz álarcot, ami fed is valamennyit. Nem kell szexelned senkivel, hacsak nincs akit be tudsz még vonni társnak és akkor többet kereshettek. Ilyen formában 1000-2000 euró is összejöhet havonta, attól függően mennyire vagy népszerű, mit vállalsz és hány alkalommal vagy elérhető online. Sőt privátot is tudsz vállalni direktbe azzal, aki rád kattant. Szóval ha ki "árusítod" magad így tedd szerintem.
2020. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!