Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Téged zavar ha az új párodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavar ha az új párodnak szexuális segédeszközei vannak?

Figyelt kérdés

(vibrátor, műpunci ...)

Ha nem van az a mennyiség ami miatt már furcsán néznél?



2020. máj. 21. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem szélsőséges, engem férfiként egyátalán nem zavar.

Pl: b*szógépe van otthon

2020. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten nem zavar, sőt eddig az a tapasztalatom, hogy akik élnek ilyenekkel, nyitottabbak is új dolgok kipróbálására.
2020. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, az a jó, ha van neki. Ebből is látszik, hogy bevállalós és szexuálisan nyitott a nő.

30F

2020. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Inkább izgatna, h8g, hogy nem begyeoesedett és nyitott a játékszerekre. Szexben is fel lehetne használni.
2020. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még veszek is neki néha ezt azt, utoljára egy köves anál plugot kapott, de van pár vibri is. Szerintem ez fokozza az élményeket vagy ha nem vagyok otthon, akkor is eljátszhat magával ha olyan kedve van.
2020. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még mindig én javasoltam hogy fűszerezzük meg jatékeszközökkel az együtléteket!!

De ha uj páromnak lenne nem zavarna sőt izgatottá tenne !!

2020. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek színesítik a kapcsolatot. Nagyon jól el lehet velük szórakozni. Nekünk is van..
2020. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülök neki, ha vannak játékai, szerintem is sok plusz élményt jelentenek, és jó dolog. 22F
2020. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem akkor zavarna, ha annak használata a szexuális életünk rovására menne. 41F
2022. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!