Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? N

Figyelt kérdés
Eddig akárhány palival voltam általában az összes elélvezett 5-6 perc alatt.. Leginkább lovagló pózban illetve orálnál élveznek el nagyon gyorsan
máj. 23. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

sokan eddig bírják, valszeg ilyeneket fogtál ki

F

máj. 23. 15:03
Hoxa - Gyertek csajok! 728x100
 2/15 Fear of the Dark ***** válasza:
100%
Ez szerintem normális, de ezért van a második menet ami már 10-30 percig is eltarthat.
máj. 23. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Beleszámíthat az is hogy jól csinálsz valamit ill. Szűk a puncid de azis lehet hogy eddig csak ilyeneket sikerült kifogni :)
máj. 23. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a második menet mindig tovább tart. De pl az is egy megoldás, hogy az elsőnél nem hagyod elmenni szopás közben, hanem hagyod h megnyugodjon, miközben mondjuk téged nyal, és utána szintén tovább bírja
máj. 23. 15:10
Rejtvényjáték- Jól látom, hogy unatkozol? 728x90
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig tart tovább. Nekem elsőre fél óra is lehet a szex, de másodjára alig bírom, mert érzékeny lesz a makkom és gyorsan elsülök.
máj. 23. 15:27
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Hmm.. ennyire jó lennél? Ha nemkicsit vagy dögös az is rátehet egy kicsit, megnézném. ;)
máj. 23. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
En meg az ellenkezoje vagyok.. nehezen all fel a kukac
máj. 23. 15:47
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ha full extra tested és arcod összességében fejed van az igen az rátehet még egy lapáttal arra, hogy hamarabb elmennek.

Lehet, hogy egyszerűen nincsenek hozzádszokva, vagy tapasztalatlanokat választasz.

máj. 23. 16:11
 9/15 anonim válasza:
90%

Igen, az lehet a baj, hogy nagyon jó nő vagy és nagyon fölizgatod őket.

Ez baj? Másnak meg lehet az a baja, hogy rá se néznek a férfiak.

A helyedben én inkább büszke lennék rá, hogy ilyen hatással vagy rájuk.

Az idősebbek már általában tovább bírják, de valóban jó megoldás, ha pl. egy orál után kivárod a 2. menetet, az tovább fog tartani...

máj. 23. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tolem is mindig hamar elveznek el a pasik :)
máj. 23. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!