Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? N

Figyelt kérdés
Eddig akárhány palival voltam általában az összes elélvezett 5-6 perc alatt.. Leginkább lovagló pózban illetve orálnál élveznek el nagyon gyorsan
2020. máj. 23. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

sokan eddig bírják, valszeg ilyeneket fogtál ki


F

2020. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem normális, de ezért van a második menet ami már 10-30 percig is eltarthat.
2020. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Beleszámíthat az is hogy jól csinálsz valamit ill. Szűk a puncid de azis lehet hogy eddig csak ilyeneket sikerült kifogni :)
2020. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a második menet mindig tovább tart. De pl az is egy megoldás, hogy az elsőnél nem hagyod elmenni szopás közben, hanem hagyod h megnyugodjon, miközben mondjuk téged nyal, és utána szintén tovább bírja
2020. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig tart tovább. Nekem elsőre fél óra is lehet a szex, de másodjára alig bírom, mert érzékeny lesz a makkom és gyorsan elsülök.
2020. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Hmm.. ennyire jó lennél? Ha nemkicsit vagy dögös az is rátehet egy kicsit, megnézném. ;)
2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
En meg az ellenkezoje vagyok.. nehezen all fel a kukac
2020. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ha full extra tested és arcod összességében fejed van az igen az rátehet még egy lapáttal arra, hogy hamarabb elmennek.


Lehet, hogy egyszerűen nincsenek hozzádszokva, vagy tapasztalatlanokat választasz.

2020. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
93%

Igen, az lehet a baj, hogy nagyon jó nő vagy és nagyon fölizgatod őket.

Ez baj? Másnak meg lehet az a baja, hogy rá se néznek a férfiak.

A helyedben én inkább büszke lennék rá, hogy ilyen hatással vagy rájuk.

Az idősebbek már általában tovább bírják, de valóban jó megoldás, ha pl. egy orál után kivárod a 2. menetet, az tovább fog tartani...

2020. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tolem is mindig hamar elveznek el a pasik :)
2020. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!