Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szúrok el? Én tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szúrok el? Én tényleg igyekszem, de valahogyan nem megy! Lehet neki ez nem fontos?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt! A szex nem igazán jó, nekem 3 partnerem volt előtte, ebből egy komoly kapcsolat, neki egy szexkapcsolata volt pár alkalommal. Nem tudok a nyalástól elmenni vele (pedig amúgy nagyon durva élvezetet ad, mert hüvelyim életemben egyszer volt) én próbálnék ezen javítani, csomó ötletem volt, hogy előtte csinálom magamnak, hogy óvatosan irányítom a fejét, hogy ne a szex része legyen csak külön nyalás és az élvezet legyen a cél. Persze én napi szinten leszopom, mert ezzel örömet okozok neki. De valahogy ő neki ez nem ekkora gond, mindenre azt mondja nem kell, és tuti az a baj hogy az exem farka nagyobb volt, és ezért nem is tetszik nekem ő, pedig ez nem igaz. Egy idő után megunja és mikor már egyre jobban kezdeném élvezni abba hagyja. Próbáltam elmondani hogy szeretem, de nem hallgat rám. Veletek volt már ilyen (mind két nézőpont érdekel)? Meg tudtátok oldani? Hogyan? Előre is köszönöm! 22N

2020. máj. 24. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát Szivem, ennek itt van vége, amikor ezt a kérdést feltetted :-)

Ne ess abba a hibába, mint sokezer lány, hogy : "ááá szegény srác, mejd mellettem megváltozik és jó lesz, mert én ugy szeretem, mint még senki eddig". Na ez az ami soha nem lesz jó, mert olyan a mentalitása a srácnak, amilyen. Persze, ő ugy csinálja ahogy csak !!! neki jó, te meg oldd meg a "bajodat" ahogy tudod, az alatt az idő alatt.

El kell küldeni az ilyet, aztán jön majd egy hét múlva a sirás-rivás, hogy igy, meg uyg másképp lesz, a csillagot leigéri neked az érgből, te meg eléruékenyülsz és kezdődik a hülyeség előlről.

Soha nem lesz jó, ezt hidd el.

Keress egy tapasztaltabb, idősebb pasit, aki szanaszéjjel fog szedni, kedvességgel, érzékiséggel és mindennel.

2020. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!