Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 20 eves...

Az normális, hogy 20 eves koromra nem boldogítanak az anyagi javak?

Figyelt kérdés
Nem hoz lázba egy autó, ha lenne autom. Inkább az élményeket szeretem peldaul megvenni egy mozi jegyet vagy egy videojátékot. Egy saját lakásnak örülnék a legjobban de nem az erteke miatt, hanem mert nyugalomba tudnék élni. Mert már kis dolgok is idegesitenek pl. amikor itthon megkerdezik melyik órában mitcsinaltam. Kornyezetembe élőket viszont lázba hozza pl egy auto vagy aranyora.stb.
2017. máj. 17. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én is pont ilyen voltam mindig. Tipikusan a nyomikat hozza lázba a kocsi/fegyver/aranyóra/motor stb... Akiknek ilyenek okoznak erekciót, 90%-ban sikertelenek az életben.
2017. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem boldogítanak téged az anyagi javak, mert nincs is anyagi javad.. Nincs semmid, hát írod akkor mi boldogítson? Se autód, se lakásod. Lenne egy szép autód hidd el boldog lennél.
2017. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Megélés nélkül engem sem érdekel hogy a járókelők milyen gondokkal élnek . Akkor izgatna ha én is ugyanúgy érintve lennék benne ...
2017. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem boldogít egy 40 milliós Mercedes, mert nincs 40 milliós Mercedes-szem...........
2017. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez mekkora baromság, amit a 2. válaszoló írt! Persze, ha lesz lakása a kérdezőnek, örülni fog neki, ez tény, de ez nem egyenlő azzal, hogy ezek a dolgok teszik boldoggá az embert!

Aki az anyagi javak miatt boldog, akit ez éltet, az egy nincstelen ember és erre rá fog jönni mindenki, amikor már semmit nem ér azzal, hogy van egy csilli-villi autója vagy egy béna órája. Ezek semmit nem érnek!Ezek csak tárgyak!

A pénz egy szükséges rossz, kell, hogy ételt vehessünk, hogy kifizethessük a számlákat az elfogyasztott víz és áram után, és sajnos kell ahhoz, hogy élni tudjunk, amit a kérdező is írt, hogy megvehessen egy mozijegyet stb. DE NEM AZ ANYAGI JÓLÉT TESZ VALAKIT BOLDOGGÁ. Hány milliárdos van a Földön, aki egy züllött alkoholista, vagy nincs egy igazi, őszinte emberi kapcsolata, hány milliárdos vesztett már el mindent, mert nem tudta hol a határ? Érdekes, nekik volt mindenük, mégsem voltak boldogok...

Teljesen normális vagy kérdező, sőt, irtó ritka az ilyen ember manapság, akit nem a sz*ros pénz hoz lázba. Kitörölhetitek vele, ha ez a boldogságotok titka. A pénz múlandó, ma van, holnap nincs. És akkor felkötöd magad, mert az anyagiak tettek boldoggá, ami már nincs?

40 milliós autó... egy vasdarab. Ennyi egy autó. Tök mindegy mennyibe kerül. Az életed minőségét, az IGAZI boldogságot nem ez fogja meghatározni!!!

2017. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

"szeretem peldaul megvenni egy mozi jegyet vagy egy videojátékot"


Akkor mégiscsak az anyagi javak boldogítanak. Mert ez is pénzbe kerül.

2017. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha soha nem vezettél honnan tudnád hogy boldogítana-e az az élmény? A lakás is boldogítana ahogy írod.
2017. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#1 vagyok


Nekem van jogsim, céges kocsit vezetek évente kb. 3x, saját autóm sosem volt, utálok vezetni, mert tele van idiótákkal az út. Látok egy Lamborghinit vagy egy Maseratit, nem áll a farkam fel, mint sokaknak...

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ösnek max respect, en sem irhattam volna le jobban

De Sajnos a hulyesèg mindig dominalni fog.

2017. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nem létező anyagi javak sajnos ilyenek, nem boldogítanak, feltehetően ez 21 éves korodra sem fog változni!
2017. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!