Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon össze vagyok törve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve, tudnál adni pár tanácsot, még szűz vagyok, csók sem volt még és kapcsolatot keresek nem csak szexet? 23/L

Figyelt kérdés
Ált.suliig minden szuper volt, de utána iszonyatosan szomorú, csalódott és magányos kamasz lettem. Ki voltam közösítve. Esélyem sem volt ismerkedni, majd 18 évesen lefogytam, akkor egy páran le akartak velem feküdni, de mivel érzelmi alapon működöm, így erre képtelen voltam. Aztán megint csalódtam mindenben, így visszahíztam 20 éves koromra. Aztóta telnek az évek és nem kezdeményeznek. Bulizni nem járok, mert nincs kivel, nincsenek barátok, nők között ez nem működik. Nincs kivel és hol ismerkedni. A netes ismerkedésnek meg már nem látom értelmét. Az emberek meg betegek és mindig felhozzák a régi ismerőseim, hogy már itt volna az ideje a dolognak.

2020. máj. 29. 22:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Elég beteg üzenetek érkeznek...

Ez azért nem jó tanács, hogy innen ismerkedjek

2020. jún. 2. 00:02
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan fiú olvassa ezt a kategóriát, aki a való életben sikertelen, leginkább azért, mert a lányokat nem becsülni akarják, hanem csak megdugni. A privátot azért írják, mert tudatlanok. Reménykednek, hogy találtak egy nőt, akinek hiánya van, tehát majd ráugrik az első fiúra, és munka nélkül lesz csajuk. Jól látod, nem kell velük ismerkedni.

Közösségbe kell járni, ahol van esélyed beszélgetni, próbálkozni, valamennyire megismerni a fiúkat. És türelem, nem késtél le semmiről, ez járjon az agyadban.

Azt is tudd, hogy az evés egy jutalmazási forma (is), az önkielégítés egyik módja, ezért nem sikerül tartanod a súlyodat, ha már nagy nehezen lefogytál. A hagyomáyos mód nem hízlal! ;)

2020. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Azt szoktam csinálni 14 éves korom óta, ha erre gondolsz, de valóban nem olyan, mint a szex
2020. jún. 2. 09:15
 24/24 anonim válasza:
Hát figyelj se pszihologus nem vagyok,se lélek doki,de ha szerenél valakivel beszélgetni ezekről,vagy csak beszélgetni akkor keress meg bátran priviben.
2021. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!