Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon össze vagyok törve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve, tudnál adni pár tanácsot, még szűz vagyok, csók sem volt még és kapcsolatot keresek nem csak szexet? 23/L

Figyelt kérdés
Ált.suliig minden szuper volt, de utána iszonyatosan szomorú, csalódott és magányos kamasz lettem. Ki voltam közösítve. Esélyem sem volt ismerkedni, majd 18 évesen lefogytam, akkor egy páran le akartak velem feküdni, de mivel érzelmi alapon működöm, így erre képtelen voltam. Aztán megint csalódtam mindenben, így visszahíztam 20 éves koromra. Aztóta telnek az évek és nem kezdeményeznek. Bulizni nem járok, mert nincs kivel, nincsenek barátok, nők között ez nem működik. Nincs kivel és hol ismerkedni. A netes ismerkedésnek meg már nem látom értelmét. Az emberek meg betegek és mindig felhozzák a régi ismerőseim, hogy már itt volna az ideje a dolognak.

2020. máj. 29. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elengedni a múltat annyira, amennyire csak lehet. Nem fogok hazudni, nem lesz egyszerű és nem is teljesen lehetséges, de azért próbáld meg.

Neked csak egy kell, ehhez viszont válogatni kell, nem úgy, ahogy a visszacsatolósok, hanem ismerkedés útján. Adj esélyt magadnak.

Más nem tudok javasolni, ezt neked kell megoldanod, de ha akarod mennyi fog, hiszen a problémát felismered és látod. Szurkolok neked!

2020. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Már jártam pszichológushoz, de képtelen voltam megnyílni és sose akkor volt találkoztam vele, amikor igazán össze voltam törve. Ezzel is megalázott egyik ismerősöm, amikor mondtam neki, hogy szakemberhez akarok menni, hogy "már el kellett volna veszítened és rendbe jönne az eszed." De én előtte tagadtam, hogy az volnék, akkor miért hozza fel újra és újra tényként? Ezen is összetörtem, hogy akkor ennyire látszik rajtam?!
2020. máj. 29. 23:34
 13/24 A kérdező kommentje:

11:

Köszi, de valóban nagyon nehéz elengedni, mivel újra és újra megszakad a szívem azon, hogy bármikor visszamennék oda, ahol elakadtam, de ilyenre nincs lehetőség

És persze a kérdések, hogy hogyan is kerültem én ebbe a szerepbe, amikor egyáltalán nem illik hozzám

Kedves barátkozós típus vagyok

2020. máj. 29. 23:42
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, a túlsúly a probléma? Nem. Először is hagyd abba az önsajnálást! Próbálkozz, és ne gondold, hogy a soványabb lányoknak minden azonnal sikerül. Arról nem is beszélve, hogy az előnytelenebb külsejű fiúk éppúgy szenvedek a sikertelenségtől, mint te. Mutass érdeklődést, légy nyitott a kapcsolatra, ez látsszon rajtad, ne titkold, ne szégyelld. Az se baj, ha a pasi túl van a harmincon, küztük több van, aki már tudja, mi számít egy kapcsolatban.

A fizijai adottságaink valamennyire mégiscsak behatárolják a lehetőségeinket, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor beledüppedsz ebbe a tragédia-életérzésbe. Írod, a pszichológusnak nem tudtál megnyílni. A párkapcsolat éppen azt igényli, hogy képes legyél rá, próbáld ki, és menni fog. Sokat segít!

2020. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Bár néha besokallok és úgy érzem, hogy beleugrok egy csak szex típusú kapcsolatba, de képtelen vagyok rá

Pedig sokan mondták, hogy ne higgyek a szerelemben, mert az nem minden

2020. máj. 30. 11:22
 16/24 A kérdező kommentje:

14:

Köszi

2020. máj. 30. 11:22
 17/24 A kérdező kommentje:

*1:

[link]

2020. máj. 30. 11:57
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Ne siránkozz ennyit, inkább kezd el a fogyókúrát!
2020. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A fogyókúra és a lefogyás mindig sikerül, csak tartani nem.
2020. jún. 1. 11:06
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Igenis a neten is lehet ismerkedni! Itt is volt már olyan, hogy a beszélgetésből vonzalom, randi, szerelem, majd házasság lett. Ma már két gyerekkel boldogan élnek.

Lehet ismerkedni utcán, villamoson, buszon, vonaton, vásárlásközben piacon és Tescoban! Bárhol ha eléggé nyitott vagy! Saját tapasztalat!

Ne csak itt sajnáltasd magad!

Próbálkozz, váaszolgass a privátokra és mozdulj is ki otthonról!

2020. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!