Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak a pénisz képek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a pénisz képek elküldése után a neten hogyan ismerkednek ha nem tudnak semmi témát felhozni csak a szex?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és feladtam a netes társkeresést mert nincs normális srác mindenki a szexre megy.


A neten nincs ismerkedés csak az van hogy a férfi a szia mizu hogy vagy után elküldi a pöcséről készült képet nekünk csajoknak aztán meg nem tud semmi témát felhozni nincs miről beszélgetni ,csak a szex témát tudják felhozni.


Egyáltalán van olyan srác aki nem lúzer és tényleg izgalmas az élete és nem csak a szexről tud dumálni?



2020. máj. 30. 19:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves fiúk akik csak szexet vagy legalábbis nagyon fontos nekik a szex azok menjenek kérem egy másik platformra amit úgy hívnak hogy rosszlanyok.


Aki pedig párkapcsolatot keres az maradjon a társkeresőkön ,a szexnek majd eljön az ideje ,fél év vagy egy év után.


Csak az a baj sokak nem bírják ki ilyen sokáig szex nélkül , pedig 1 év nem sok idő ,az pont annyi idő hogy teljesen megismerjük egymást és akkor már nyugodtan oda adhatja a testét a lány a fiúnak.


Nem kell attól félnie hogy a fiú csak 2-szer 3-szor megrakja aztán viszontlátás.

2020. máj. 30. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Vedd poénra az üzenetét és lehet egy jó beszélgetést tudsz belőle kerekíteni. Kicsit lazábbnak kell lenni.

Ha itt rám ír egy fiú, akkor általában az első pár kör a szexről szól, de utána milliónyi témát érintettem már velük.

2020. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha neked 1 év ismerkedés kell a szexhez semmi gond (nekem legalábbis nem gond mert a te dolgod). Fogadd el hogy a férfiak nem akarnak 1 évig várni, ez van.

Írd ki jó nagy betűkkel az adatlapodra, hogy neked nagyon sok idő kell a bizalom kiépítéséhez és a szexualitáshoz - min. 1 év. A normálisabbja elfogadja és nem fog neked írni, amelyik meg nem normális - azaz nem olvasta el a reglapodat - azzal meg nem foglalkozol és probléma megoldva.

2020. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"nincs normális srác" Tényleg? szerintem pedig tele van az internet normális férfiakkal és a társkeresők is, csak azt már nem veszik észre a nők, mert az átlagos fiú már nem jó. Persze bunkók is vannak, de hol nincsenek ? élőben is találhatsz magadnak perverz bunkót, nem erre kell fókuszálni. a baj csak az, hogy a nők az átlagos, normális pasikra sem fókuszálnak ...
2020. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak tartom magam, soha semmilyen formában nem küldtem és nem is kértem intim képet. Viszont az életem monoton, noha ezek mellett kellő intellektualitással rendelkezem, hogy sok témához hozzá tudják szólni.
2020. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!