Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak szeretik a temperame...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a temperamentumosabb nőket? Vagy inkább egy nyugodtabb, csendesebb, mindig aranyos és kedves nőt választanának ehelyett?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 00:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hát vagy alapból ilyen a természetük. Szerintem inkább alap természet, beállítottság függő ez.
2020. máj. 31. 00:51
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyat hogy egy domináns csajt egy másik addig piszkált meg basztatott, hogy inkább a végén behódolt neki, persze hosszú küzdelmek után, amúgy engem is meglepett a dolog.
2020. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A temperamentumosak le tudnak dominálni másikat, így becsicskul a másik, de nem minden esetben,és akkor egy végelláthatatlan cicaharc alakul ki ahelyett, hogy lerendeznék pl.: egy edzőteremben egymással a dolgot.
2020. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
23 igen a vége itt is az lett. Csak nem edzőteremben rendezték le.
2020. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%
Az ágyban legyen az, a hétköznapi életben szolid, kevésbé karakán. 🙂
2020. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy temperamentumos nő, mert akkor tudom hogy hányadán állok vele.. Lehet valaki cuki de jártam már úgy hogy az nem volt őszinte.
2020. máj. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy miért nem lehet valaki egyszerre mindkettő...én pl.domináns vagyok ès hangos, ha arról van szó, amihez én értek jobban, vagy ha valami számomra nagyon fontos.Egyébként mindent ráhagyok a páromra, csak finoman utalok néha, hogy szerintem mit kellenne esetleg másképp csinálnia.Amúgy meg hangulatfüggő is.
2020. máj. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
84%

Utálom az agressziv, nagypofájú bunkó nőket.

Ezek általában megképzeltek is.

EGy nő legyen nőies , könnyed, finom értelmes, szexi, szép, és ne legyen hülyére kikenve.

2020. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!