Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek pénzért, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek pénzért, ha tanulni szeretnétek de nem lenne rávaló?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 01:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#4 Én is dolgozom, de nem elég mindenre
2020. jún. 1. 09:35
 12/42 anonim ***** válasza:
77%
Egy állandó férfival, aki fizet mindent amit kell.
2020. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
27%

Osloinak a privátjára válaszolva: Nem okozott maradandó lelki sérülést, mert önként, a magam érdekében csináltam. Semmilyen hátrányom nem származott belőle, mert ha ránézek a diplomámra és az eddig elért eredményeimre, akkor hihetetlenül jó döntésnek minősítem az akkori döntésemet. Semmivel nem vagyok erkölcstelenebb mint azok az évfolyamtársaim, akik szülei a közpénzek magánosításából finanszírozták a csemetéik diplomáit!

Ráadásul a szex minden praktikáját is kitanultam, aminek igazi haszonélvezője a párom. 3-as voltam.

2020. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
52%
A qrva az qrva lehet itt szépiteni meg köriteni hogy mire hogy meg diploma meg stb.Persze hogy könnyebb szétteni a lábát egy nőnek mint esetleg dolgozni na ez is munka csak hanyatt fekvős.Szánalom hogy az ilyenek miatt húznak le minden egyetemista lányt.Hát inkább diákhitel mint ez mert gondolom a munkahelyeteken nem dicsekedtek vele hogy miből lett a diploma mert szégyenlitek és jól teszitek.
2020. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
55%

Inkább az a szánalmas, hogy itt tart az ország, hogy mindenre előbb van pénz (stadion, kisvasút, Paks 2, CSOK), mint az oktatásra. Pedig épp az lenne az alapja mindennek.


A kérdésre válaszolva: Ismerni kell az egyént és az életutat és csak azután lehet korrekt véleményt mondani.


Ha azért csinálta, hogy egyetem mellett luxus élete legyen és menő csajnak érezze magát, hogy bármikor kifizet bármilyen drága szórakozóhelyen 1-1 koktélt, meg márkás ruhákban jár és esetleg még kocsija is van meg kolesz helyett albérlet, akkor ott a személyiséggel elég komoly gondok vannak.


Arról nem beszélve, ha még az egyetemet sem végezte el, de az államilag támogatott féléveket felhasználta csak azért, hogy nappalin majd az egyetemi bulikon milyen jó lesz. Ezt sokan csinálják fiúk és lányok is anélkül is, hogy prostituálódnának és én ezt ugyanannyira károsnak tartom, mert olyanok elől veszik el a helyet és vannak az egekben a ponthatárok, akik tényleg szeretnék elvégezni és még el is helyezkedni benne.


A személyes véleményem inkább az, hogy aki megízleli az alvilág ízét, az utána már mindig a könnyebb utat fogja választani. Olyan ez, mint a férfiaknál a "egy nagy balhé, amiből megalapozom az életem/életem végéig elvagyok", aztán csak kiderül, hogy az esetek többségében (már amikor nem bukik le az illető) a balhék egymást követik, mert a két életstílus nehezen összeegyeztethető.


Nagyon kevés olyan ember van, aki tényleg képes kiszállni és végig kitartani a céljai mellett. És megkockáztatom, hogy a kérdező nem ilyen, mert akkor nem is tette volna fel ezt a kérdést.


Minden céltudatos lányra jut 99 másik, aki vagy lelki nyomorék lesz és már csak kokóval meg kristállyal tud létezni, vagy élete végéig pszichológushoz jár, illetve az, akinél az első pár hétig tart a lelkesedés és utána rájön, hogy nem neki való sem az egyetem, sem a tanfolyam, mert ott erőfeszítéseket is kell tenni és még évek múlva, ha elvégzi és karriert csinál is sokáig töredéke lesz a várható jövedelem.


Ez a két út sajnos a legvalószínűbb.

2020. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

#15 részben igazad van, de azért egy kis szexből még nem kell ekkora ügyet csinálni.

Ha a férfi normális, akkor nem lehet maradandó károsodása a nőnek. Sőt, lehet ezek lesznek a legszebb évei, kitudja.

Tény, hogy pénzért csinálja a nő, de ez változhat, soha nem tudod hogy mit hoz a jövő!

Szóval egy tehetősebb férfival, még nem bűn a szex, ha a külseje elfogadható, vagy vonzó, akkor nem lesz a jövőben semmi problémája a nőnek.

2020. jún. 1. 13:00
 17/42 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi lenne egy 1 ora? :)
2020. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
#15 Még jó hogy a kérdésre válaszoltál...
2020. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

#16: Ez nem kis szex, pénzügyi értelemben egyéni vállalkozásnak fogd fel, csak nem kell kiváltanod a KATA-t. Kis szex maximum akkor, ha már van 2-3 olyan ember, akik rendszeresen fizetnének neked a szexért.


De ha neked kell 0-ról elkezdened az egészet, akkor meghirdeted magad (normális fotókkal), szerzel helyet, ahol fogadod a vendégeket vagy te mész házhoz (extra veszély).


Minden naiv lány úgy képzeli el, hogy majd sármos, gazdag, jóképű úriemberek, ilyen Richard Gere formák fognak majd menni hozzád.


A valóság viszont az, hogy nagyobb eséllyel lesznek olyanok, mint Torrente, 18 éves segédmunkás cigók, akik úgy pakolnak, hogy utána két napig fáj a puncid, kövér, ápolatlan, igénytelen emberek, akik akkor is büdösek, ha elküldöd őket előtte fürödni.


A megbízhatatlanokról, trollokról nem is beszélve. Vagy aki random elkezd fojtogatni az ágyban.


Végül pedig megáll az ajtóban egy sármos úriember, olyan akit elképzeltél, amikor belekezdtél ebbe a munkába. És megadja a kegyelemdöfést, amikor sorolja, hogy milyen fétisei vannak.


Jó munka meg könnyű pénz, ha ár/érték arányban nézzük ANNAK, AKINEK VAN GYOMRA HOZZÁ, de alapvetően egy undorító munka, mert többségében azok járnak, akik valami miatt nem tudnak másképp nőhöz jutni és ezeknek csak egy egészen kis töredékei az elhanyagolt férjek meg az elfoglalt üzletemberek. Főleg, hogy pont ezekből építenek stabil ügyfélkört a már több éve a szakmában lévő lányok. Neked meg, mint újoncnak maradnak azok, akiket a még a többi hirdető is gyakran visszautasít, aki nincs annyira ráutalva a pénzre.

2020. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

#19 Nem prostituáltnak készülök, hanem egy támogatói kapcsolatot szeretnék.

Te a prostituáltakra gondolsz, Én viszont egy fix pasit szeretnék, aki támogat anyagilag.

Szerencsére jó genetikám van, és megtehetem, hogy válogatok.

Azért van egy szint ami alá nem megyek.

2020. jún. 1. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!