Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek pénzért, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek pénzért, ha tanulni szeretnétek de nem lenne rávaló?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 01:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
38%
Manapság az összes folyós, löttyedt, úszógumis középxar csaj is azt gondolja magáról hogy "ő szuper bombázó, és megteheti hogy válogat, és alanyi jogon megérdemli a luxust és a kényeztetést. " :)
2020. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, ennyi erővel fel is tehetnétek magatokat rosszlányokra.
2020. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
#31 A pasik szintén! Mindeki gazdag, izmos, magas, jóképű stb...
2020. jún. 2. 12:12
 34/42 anonim ***** válasza:
29%

Mindenesetre nem túl jó kilárások, az a lány, akinek ez egyáltalán eszébe jut, semmilyen emberi kapcsolatra nem alkalmas.


Talán b-ásra igen, de gondolom ott is tengericsillagot játszik.

2020. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
#32 Hmm,gondolom Te lennél az első jelentkező.
2020. jún. 2. 12:13
 36/42 A kérdező kommentje:

#34 Valahogy a pasiknak mégis azok az áldott jó angyalkák kellenek, akik tengericsillagot játszanak az ágyban, aztán pont emiatt van a sok megcsalás, szakítás, válás.

Kívül-belül szent, aztán mégse jó.

Akkor hogy is van ez?

2020. jún. 2. 12:16
 37/42 anonim ***** válasza:
80%
Figyelem ezt a kérdést meg a válaszokat, de igazából nem világos mire is vagy kíváncsi te kérdező. Ha pénzre van szükséged és azt a testedből akarod megszerezni, komolyan itt kell megkérdezned, hogy mások mit gondolnak erről? Kb előre sejteni lehetett, hogy mit. Miért érdekel, hogy mások mit gondolnak? Vagy hogy más megteszi-e? Persze, hogy meg. Ezt kérdés nélkül is tudni lehet. Például én is. Egyetemista lány vagyok, most fejezem be a második félévem. Csóró vidékről jöttem csóró családból, a gimi alatt feketén dolgoztam pultosként, hogy legyen egy kis pénzem. Szüleimmel már gimi alatt tizenegyedikben megszakítottam kb minden kapcsolatot, az uccsó évben már inkább a kollégiumban éltem. Az egyetem költségesebb azért jóval, még teljes állás mellett se biztos hogy albi/kolesz plusz kaja és ruhák mind belefér, nem beszélve az időről. Nekem szerencsém volt, mert már gimi alatt volt egy pasi aki időnként támogatott kissebb összegekkel és ajándékokkal, és ő ajánlotta fel, hogy finanszírozza az életemet amíg egyetemre járok. Lakás, pénz, stb. Tudom, kur.va vagyok. Nem baj. Megküzdöttem a saját démonjaimmal, más véleménye meg nem érdekel. Ha ezt nem vállalom be, soha nem jutok előrébb. Vagy csak lassan, ami sok évet jelent. Lehet megvetni mert egy pasi tart el szexért, nem különösebben zavar ha ez valakinek nem tetszik. Mindenki a saját dolgával törődjön, a saját döntéseit hozza meg! Én sem írtam ki ide kérdést, hogy vajon mások mit szólnak hozzá, tudom mit szólnak. Hacsak nem itt keresel magadnak támogatót, de az meg elég cinkes. Itt még normális pasival nem sikerült kommunikálnom.
2020. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Miert is lehetetlen? Egyaltalan nem az. Es ezzel nem dicsekedni szerettem volna hanem elmondani,hogy szerintem nekem volna ra lehetosegem de ugyse csinalnek ilyet :).

U.i: Egy tipp az irigyeknek..(egy jo szakmunkas az orszag teruleten elutazik 1 honapra a csaladjatol es annyit keres abban a honapban mint mas egy ev alatt minimalberrel)

2020. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
Kapsz egy 20Ast ha kirazod kézzel :D
2020. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
62%
Én 40 éve megtettem. Igaz, nem pénzért, hanem kosztért-kvártélyért, de végeredményben ugyanúgy elprostituálódtam. Máig nem vagyok rá büszke, de akkor, abban a helyzetben tényleg nem volt más lehetőségem.
2020. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!