Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek pénzért, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek pénzért, ha tanulni szeretnétek de nem lenne rávaló?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 01:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
55%
Jaaa hogy te el akarod magad tartatni valakivel.Hát van egy rossz hirem nagy a konkurencia az hogy a genetikai adottságaid jók az édes kevés.Nagyon sok szép értelmes intelligens aranyásó fiatal lány van akiknek nem jut egy gazdag pasi aki el is tartja mert ezek a pasik nemigazán akarnak senkit százezrekkel elhalmozni havonta.
2020. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont a 21-es válaszolónál! Eleve már ha csak a vagyoni piramisból indulsz is ki, aki megengedheti magának, hogy több százezret költ egy nőre az bőven a felső 10%-ba tartozik.


Tehát a nők mondjuk több, mint 50%-a versenyez ezekért a férfiakért. Ez az egyik.


A másik, hogy legtöbbször gazdag ember abból lesz, aki legjobb esetben is átlagos külsejű, de többségében előnytelen a külsejük (Schmuck Andor, Andy Vajna, Kedves Ferenc, soroljam még?), mivel ők már gyerekkorukban felismerték, a következő alapigazságot:


[link]


És akkor még nem beszéltem arról, hogy általában pont az ebbe a körbe tartozó férfiak azok, akik hamar elkelnek és bizony itt már ők is válogatnak a nők között és lehetnek magas elvárásaik.

2020. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Tanulni szeretnék, a kérdésem is emiatt tettem fel, de látom hogy sok ember megakadt azon, hogy pénzért szeretnék szexelni.

A tanulás költséges, van állásom de a szükséges dolgokon kívül(étel, ital, rezsi) nem sok dologra telik, tehát nem tudok félretenni, hogy tanulhassak.

Emiatt kell plusz jövedelem.

Itt nem arról van szó, hogy örökké tartó eltartást szeretnék, csupán addig van szükségem rá, amíg egyenesbe nem jövök.

Egy-két ember nagyon túl kombinálta a dolgokat.

2020. jún. 1. 17:29
 24/42 anonim ***** válasza:
49%

Legalább ezt ne akard bemesélni, mert senki nem szereti, ha hülyének akarják nézni.


Arról van szó, hogy a meglévő életszínvonaladból nem akarsz lejjebb adni (gondolom dohányzol is), úgy meg tényleg nehéz félretenni, akár tanulásra, akár bármire is.


Ha tanfolyamra szeretnél menni, gondolom érettségid van, simán meg tudsz keresni 200 fölött. Csak a kifogásokat gyártod és önmagadnak akarod megideologizálni, hogy mennyivel kényelmesebb lenne hetente háromszor egy idős bácsikának szexuális szolgáltatást nyújtani, mint minden nap hétfőtől péntekig felkelni korán reggel meg lehúzni legalább 8 (de az is lehet, hogy több) órát egy munkahelyen. Azt meg, hogy a tanfolyam mellett még legalább valami 4 órás munkád legyen (akkor már lehet, hogy diákmunkád is lehet, mert lesz diákigazolványod úgy meg jobban kapkodnak utánad az adókedvezmény miatt) meg már egyenesen elképzelhetetlen.


Szóval te ahhoz szeretnél tőlünk megerősítést, hogy nem is olyan gáz dolog, ha az ember nem áldozza fel a kényelmét és helyette prostituálódik egy kicsit, hiszen a cél szentesíti az eszközt és ő a tanulásért teszi.


Erre mondtam, hogy ilyen mentalitással egyenes út vezet oda, hogy vagy rákapsz az ízére és utána csak ebből akarsz majd élni, vagy annyira megundorodsz saját magadtól, hogy csak drogokkal és tudatmódosítókkal tudod majd elviselni az életedet.


Ha valóban, tényleg tanulni szeretnél, akkor már régen kaptál volna segítséget.

2020. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

#24

Nem akartam senkivel vitázni, de most jött el az a pont, hogy elég!

Soha a büdös életben nem találkoztunk, azt sem tudod milyen a jelenlegi életem, erre osztod az észt, "majd én megmondom a tuti".

Előítéletes, okoskodó, büdös paraszt vagy,akiben egy csöppnyi empátia sincs.

Az okoz számodra örömöt, hogy a másikat megbántod! Gondolom egy szerencsétlen férfi vagy, és a kudarcaid így próbálod elfeledni!

Egyszer és utoljára írom, hogy nincs olyan ember a földön aki tudna anyagilag támogatni!!!!

Neked gondolom könnyű mert tökéletes állásod, és életed van,bár a stílusod alapján inkább az ellenkezője.

Nekem viszont nem könnyű az élet, és már 100x leírtam, de úgy látszik azt nem sikerült elolvasnod, hogy van állásom, és bármennyire meglepő, én nem vagyok olyan tökéletes mint te, hogy 8 állást válljak.

Fizikailag teljesen tönkretenne!

2020. jún. 1. 18:10
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
1millat keresek havonta 19 evesen. Ez nem vicc,szulokkel elek igy sok koltseg nem er engem de viszont sokat dolgozok :). Soha nem tamogatnek egy ilyen csajt sok penzzel.. Amikor nem volt baratnom akkor igaz,hogy voltam ugy mond "ri.bancnál" de meg annak se kellett penzr fizetni,egy-ket ital es tobb ido beszelgetes. Ha fizetni szeretnek egy hasonlo lanynak akkor sem kelle szazezreket kiadnom erte szerintem(nem tartom magam jokepunek). Hulye aki ki ad egy honapba szazezreket, es ha ez meg nem lenne eleg aki mar tehetosebb az ilyenre az szted beerne egy "rib.anccal"? Aki tart az mar tobbet tart sztem es az a par lany sem kerul egetvero osszegbe. Ha meg csak te vagy neki akkor majd ugyanannyi osszegert bekell vallalnod egy ket kemenyebb dolgot(anal, 3as szex, meg meg kitudja mi a fetise). Ha meg ezekbe nem mesz bele akkor elesnel a penztol igy aztan belemesz meg akkor is ha vastag beled osszekell varjak.
2020. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
19 évesen te még ezt gondolod, hogy neked az extrém szex a fontos, hogy "szétkúrj valakit a pénzedért", de amúgy meglepődnél, hogy idősebb férfiak lemennek a bárba beszélgetni!! lányokkal, mert otthon ezt nem teszi meg velük az asszony, vagy épp nincs is asszony, és nem a szex jár csak a fejében, hanem hogy társasága legyen, hogy benne legyen az életben.
2020. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

#27 Hagyd rá! Havi 1.000.000ft-nál már bukott,19 évesen nem lehet tisztességes munkával ennyit keresni.

Még ha tanult akkor sem.

2020. jún. 1. 20:47
 29/42 anonim ***** válasza:

26: tudod, öcsi, egy bizonyos szint felett az ember nem dicsekszik...

mert nincs rászorulva.

Ettől te nagyon messze vagy.

2020. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg

18l

2020. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!