Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne így belemennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne így belemennem alkalmi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A történet röviden: 28 éves lány vagyok, sosem volt még semmilyen kapcsolatom, mert egy korábbi szerelmi csalódás plusz néhány egyéb dolog miatt nagyon bezárkóztam. Ezt mostmár nagyon bánom, nem akarok tovább így élni. A lényeg: van egy srác, aki nyíltan megmondta, hogy ágyba akar vinni. Pár éve már ismerjük egymást, nem idegenről van szó. A vonzalom részemről is kölcsönös. Én úgy gondolom, hogy egy idő után igent fogok erre mondani, mert mivel csak ez az egy életem van, szeretném azt innentől mostmár tényleg úgy élni, ahogy én szeretném. Viszont a kétely azért persze ott van bennem, hogy mi van, ha megbánom. Véleményeket szeretnék kérni, hogy ti mit gondoltok erről a helyzetről.

Csak normális, építő jellegű válaszokat kérnék.



2020. jún. 1. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered a srácot, akkor nagy gond nem lehet. Csak tedd fel magadnak a kérdést, hogy nem fogsz-e hirtelen nagyon beleszeretni, mert ilyen hosszú bezárkózás után össze lehet keverni a testiséget (az is egyfajta figyelem) a szerelemmel.

Ha ezt helyén tudod kezelni, és ismeritek is egymást és a vonzalom is megvan, akkor miért ne érezhetnétek jól magatokat?


40f

2020. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez az, hogy ezt én is így gondolom, hogy ha ismerem és a vonzalom is megvan, akkor miért ne? Hogy bele fogok-e szeretni, azt előre szerintem lehetetlen megmondani, hisz nem feltétlenül tudom, miről van szó, mert még sosem feküdtem le senkivel. De nagyon úgy érzem most, hogy ha ezt a lehetőséget is kihagyom, mint eddig szinte mindent, akkor meg fogom bánni, mert mindig ott lesz bennem a "Vajon milyen lett volna és mi lett volna utána?" kérdés... pocsékul érzem magam...
2020. jún. 1. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Az érzelmek nèlküli szex megöli a lelket. Volt szexpartnerem, tudom miről beszèlek.

Normâlis kapcsolattal próbàlkozz.

2020. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szex kapcsolat? Ha neked is bejön a srác és szexnél nézi azt is hogy neked is jó legyen akkor szingli vagy, miért ne. V
2020. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem mennék bele, voltam hasonló helyzetben, és nagyon megbántam, még ma is bánom. Mert az történt, hogy igent mondtam a pasinak, lefeküdtünk, de aztán se szó, se beszéld, lelépett,, és soha többé semmi...pedig előtte mi is ismertük egymást egy ideje. Ráadásul megtudtam, hogy más lányokat is szédített, és én egy voltam a 20 közül, akit megdugott...Én megértelek teljesen, de magamból kiindulva, nagyon nem kéne. Sokkal jobban jársz, ha inkább keresel egy normális párkapcsolatot. Ha gondolod, privátban beszélhetünk, tudok ajánlani oldalakat, ahol ismerkedtem, és a férjemet is így ismertem meg.
2020. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ő nyíltan megmondta, hogy csak szexelni akar, bár azt ugye így előre nem lehet tudni, hogy nem szeretnénk-e egymásba végül
2020. jún. 1. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsáss meg, de módosítanom kell a véleményem 2 okból.


1. Félreértettem azt, hogy túl vagy egy szerelmi csalódáson. Azt hittem, hogy már túl vagy az első alkalmon.


2. Már másodszor említed, hogy nem tudhatod, hogy beleszeretsz-e, sőt itt már róla is beszélsz, hogy ő beléd szeret-e. Attól tartok, hogy te nem egy szexkapcsolatra bólintanál rá (és teljesen természetes, ha többre/másra vágysz), ha igent mondasz a srácnak.


Mindenképp gondold át jól, hogy mire vágysz, mert amit az első hozzászólásomban is mondtam, nagyon könnyű összekeverni a dolgokat.


Egy szexkapcsolat teljesen független az érzelmektől, ha valaki készen áll rá, az akár még jó is lehet, de lehet, hogy ezt neked nem feltétlenül kell bevállalnod, csak azért mert úgy érzed, hogy sok minden kimaradt.

Az nem jó, ha belemész valamibe, amire esetleg nem is vágysz (vagy ami nem az, amire valójában vágysz) csak azért, hogy azt érezd, hogy van valaki melletted.

2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is félreértelmeztem, ha ennyit vártál az elsore, akkor ne veszitsd el egy random fiuval aki csak tetszik de ugy sem lesz belőle tobb
2020. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a helyzet, mert azt nyilván tudom, hogy úgy lenne a legjobb és az ésszerű, ha párkapcsolatban veszíteném el. De valamiért, ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, azt érzem, hogy ezt a lehetőséget nem akarom kihagyni, mert megbánnám később. És itt nem arról van szó, hogy ajándékba adnám magam neki, hanem bennem is abszolút ott van az az érzés, hogy ezt a pasit kár lenne kihagyni. De persze pontosan tudom, hogy neki csak egy-két alkalomra kellenék. Teljes mértékben tanácstalannak érzem magam, fogalmam sincs már, hogy mi lenne a legjobb döntés...
2020. jún. 1. 20:45
 10/12 anonim válasza:
100%

"bár azt ugye így előre nem lehet tudni, hogy nem szeretnénk-e egymásba végül"


Szerintem te már most romantikus álmokat szövögetsz róla, pedig ő csak meg akar dugni. Bocs, hogy ilyen csúnyán kimondom, de ez a helyzet.

2020. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!