Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne így belemennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne így belemennem alkalmi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A történet röviden: 28 éves lány vagyok, sosem volt még semmilyen kapcsolatom, mert egy korábbi szerelmi csalódás plusz néhány egyéb dolog miatt nagyon bezárkóztam. Ezt mostmár nagyon bánom, nem akarok tovább így élni. A lényeg: van egy srác, aki nyíltan megmondta, hogy ágyba akar vinni. Pár éve már ismerjük egymást, nem idegenről van szó. A vonzalom részemről is kölcsönös. Én úgy gondolom, hogy egy idő után igent fogok erre mondani, mert mivel csak ez az egy életem van, szeretném azt innentől mostmár tényleg úgy élni, ahogy én szeretném. Viszont a kétely azért persze ott van bennem, hogy mi van, ha megbánom. Véleményeket szeretnék kérni, hogy ti mit gondoltok erről a helyzetről.

Csak normális, építő jellegű válaszokat kérnék.



2020. jún. 1. 18:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, naiv nem akarok lenni. Nem megyek bele vele semmibe.
2020. jún. 5. 14:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle végül?
2021. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!