Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ismerősötök akiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök akiről tudni lehet hogy nagy intim mérete van?

Figyelt kérdés
Úgy értem akiről tényleg tudjátok nem csak hìrből. Hogy tudtátok meg?

2020. jún. 5. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekkorunkba láttam a szomszéd Bence fütyijét.Komolyan mondom,hogy jó nagy volt neki.Elcsodálkoztam rendesen.Azóta azon gondolkodom,hogy most felnőtt korban ugyan mekkora lehet neki?
2020. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Van. Onnan tudom,hogy összejöttünk volna egy egyéjszakásra de akkora volt,hogy nem ment a dolog.
2020. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van igen .. szep egy darab :)
2020. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
38%
Rólam elég sokan tudják a környezetemben és a városomban is :D
2020. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen van ilyen haverom. Randiztunk de nem nagyon illettünk úgy össze, viszont baromira hasonlítunk így barátok maradtunk. Anno mondta hogy nagy mérete van és markoltam is rá gatyán keresztül, szóval éreztem. De nem volt köztünk semmi soha. Most meg már abszolút csak haverilag dumálunk.

Amúgy meg minden olyanismerősömről tudom akivel pl lefeküdtem:D nem is értem a kérdésed.

2020. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, 22-es csapdája a cimbi :) közös "esetünk" volt, még mielőtt a melegek rámírnának - volt "köztünk" egy nő is, full heterók vagyunk.
2020. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

A barátomét onnan tudom, hogy naponta lefekszünk, szóval volt alkalmam "közelebbről szemügyre venni".

A nagybátyámét onnan tudom, hogy egyszer véletlenül rányitottam, amikor zuhanyzott.

Két srácról tudom a baráti körünkben, mert a barátnőik (akik ugye az én barátaim is) mesélték.

2020. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen. Barati tarsasagunkban egy srac 20cms penisszel. Ugy derult ki amikor nyaralaskot jott reggelizni egy szsl boxerban volt es merev volt neki. Baratome is atlagon feluli.
2020. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik osztálytársam. Az osztálykiránduláson a zuhanyozásnál láttuk, hogy kinek milyen van. Neki valami irdatlan nagy himbálódzott a lába közt. Jóval nagyobb, mint bárki másnak az osztályban. Nyilván mereven is sokkal nagyobb lehet mint a többieké, merthogy nekem felállva se akkora mint neki lankadtan. (És szerintem a többieké se.)
2020. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen van, nem is egy.

Láttam az övékét élőben.

2020. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!